HTC 10 Evo Ses Açma / Kapatma Tuşu Değişimi


htc 10 evo


FİYAT
1 ₺


SÜRE
30 DK


KALİTE
A+


GARANTİ
365

DEĞERLENDİRME

Toplam 1 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 5 puan almıştır.

HTC 10 Evo ses açma kapatma tuşu değişimi alanında uzman teknik servis ekibimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak iş yoğunluğumuza göre aynı gün içerisinde 30 dakika ila 2 saat arasında yapılarak, 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi altında siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Tüm Türkiye‘den bizlere göndereceğiniz arızalı cep telefonlarınız elimize ulaşır ulaşmaz tamir edilerek tarafınıza isteğinize göre havale ile ücretsiz kargo veya kapıda ödeme güvencesi ile gönderilir.

HTC 10 Evo Ses Açma / Kapatma Tuşu Değişimi

HTC 10 Evo cep telefonunuzun ses açma kapatma tuşu basmıyor, zor basıyor veya cihazınızın ses tuşları işlevini tamamen yitirmiş durumda ise telefonunuzun ses açma / kapatma tuşu yani ses düğmeleri arızalı demektir. Teknik servisimize HTC 10 Evo ses açma / kapatma tuşu değişimi yaptırarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

  • HTC 10 Evo cep telefonunuzun ses düğmelerinin darbe ve düşürme sonucu bağlantısının çıkmadığından emin olun.
  • HTC 10 Evo ses açma / kapatma düğmelerini mümkün olduğu kadar temizleyin.
  • HTC 10 Evo cihazınızda en güncel Android sürümü kullandığınıza emin olun.

Tüm bunları denedikten sonra sonuç alamazsanız, teknik servisimize geldiğinizde öncelikle ses açma / kapatma tuşu bozuk HTC 10 Evo cep telefonunuzu ön incelemeye alırız. Ön incelemede cihazınızda ses açma / kapatma tuşu arızasından kaynaklanan başka bir arıza varsa tespitini yaparak sizi oluşabilecek diğer masraflar hakkında bilgilendiririz, bu sayede süpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız. Eğer cihazınızda başka bir arıza yok ise ses tuşları arızalı veya bozuk olan HTC 10 Evo cep telefonunuzu alıp teknik servis, bakım ve onarım bölümümüzde HTC 10 Evo ses açma / kapatma düğmesi değişimi tamir işlemlerine başlarız.

HTC 10 Evo Ses Açma / Kapatma Tuşu Değişimi Nasıl Yapılır ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak HTC 10 Evo ses açma / kapatma tuşu değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ila 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ses tuşu değişimi işlemleri 365 gün yedek parça ve işçilik garantilidir.

HTC 10 Evo ses düğmeleri değişimi, işçiliği en zor olan parça değişimlerinden biri olmakla birlikte, anakartı tamamen yerinden sökmeden değiştirilmesi mümkün değildir. Genellikle darbe, düşürme ve sıvı teması sonucunda meydana gelse de cihaz üzerinde en çok kullanılan ve aşınma olasılığı en yüksek olan parçalardan biridir.

HTC 10 Evo ses açma / kapatma tuşu değişimlerinde kullandığımız tüm yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören A+ kalite ürünlerden oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. A+ kalite yedek parça ürünler piyasada kullanıcılara orijinal adı altında satılan ürünlerdir. Eşdeğer veya yakın fiyatlarda size %100 orijinal veya seri numaralı diye lanse edilen ürünlerin varlığına itibar etmeyiniz.

HTC 10 Evo ses açma / kapatma tuşu değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ses düğmeleri ve titreşim testlerini tamamlayıp cihazınızı size teslim eder.

Tümünü Gör

HTC 10 Evo Ses Açma / Kapatma Tuşu Değişimi Fiyatı

Firmamızda yapılan tamir işlemlerinin tümünde %18 KDV dahil fiyat üzerinden hesaplama yapılır. Tamir, bakım ve onarım yapılan cihazlar tarafınıza gönderilirken ad, soyad, ve T.C. kimlik numaranızın yer aldığı irsaliyeli fatura düzenlenir.

HTC 10 Evo Ses Açma / Kapatma Tuşu Değişiminde Bilgilerim Silinir Mi ?

HTC 10 Evo ses tuşu değişimi işlemlerinde hiçbir şekilde kişisel bilgileriniz zarar görmez veya silinmez. Rehber, kişiler, mesajlar, notlar, galeri veya diğer uygulamalarınızda bulunan kişisel bilgileriniz ses açma / kapatma tuşu değişimi sırasında tamamen güvendedir, yapılan işlemlerde herhangi bir veri kaybı söz konusu değildir, merak etmeyin, bilgilerinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

HTC 10 Evo Teknik Servisi

HTC 10 Evo teknik servisi, tamir, bakım ve onarım hizmetimizden Türkiye’nin her yerinden en hızlı ve en güvenilir şekilde, konusunda uzman teknik kadromuzun tecrübesi ve farkıyla faydalanmak için bizlere arızalı cihazlarınızı gönderebilir, aynı gün içerisinde geri alabilirsiniz. Arızalı cihazınız teknik servisimize ulaşır ulaşmaz HTC 10 Evo ses açma / kapatma tuşu değişimi işlemi gerçekleştirilerek ister havale ile ücretsiz kargo ister kapıda ödeme olarak tarafınıza geri gönderilir, böylece hem sizin için değerli olan zamanınız hem de uygun fiyatlarımız sayesinde paranız cebinizde kalır.

HTC 10 Evo Ses Açma / Kapatma Tuşu Bozuldu, Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Genel olarak eğer bir kasko sözleşmesi yapmadıysanız açma kapatma tuşu, ses tuşları, darbe ve düşürmelerden kaynaklanan arıza sebepleri üretici firmaların garanti kapsamına girmemektedir.

HTC 10 Evo Ücretsiz Ses Açma / Kapatma Tuşu Değişimi

Akıllı telefonunuzu satın alırken ek ücretler ödeyerek herhangi bir kasko sözleşmesi imzaladıysanız, yasal hakkınız olan ücretsiz HTC 10 Evo ses açma / kapatma tuşu değişiminden faydalanabilirsiniz. Kasko sözleşmesi hazırlayan firmanın sözleşmesinde yer alan maddeleri inceleyerek veya kasko firmanızı arayarak kasko geçerlilik durumlarını öğrenebilirsiniz. Birçok cep telefonu kasko firması çarpma, düşürme, kırılma, hırsızlık, gasp ve doğal afetler gibi üreticilerin kullanıcı hatası olarak değerlendirdiği durumlarda ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Eğer cep telefonu kaskosu yaptırmadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Önemli Not: Tamir, bakım ve onarım gibi teknik servis işlemlerinin tümünde 365 gün işçilik ve yedek parça garantisi geçerlidir. İşçilik ve yedek parça dışında kalan tüm sebepler “kullanıcı hatası” olarak değerlendirilir ve garanti kapsamında değildir.

Mobile Shop

Kocasinan Mah, Çakmak Sokak, No:1/A , 39750

Lüleburgaz/Kırklareli