HTC One M9+ Mikrofon Değişimi


htc one m9 plus


FİYAT
1 ₺


SÜRE
30 DK


KALİTE
A+


GARANTİ
365

DEĞERLENDİRME

Toplam 11 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4 puan almıştır.

HTC One M9+ mikrofon değişimi alanında uzman teknik servis ekibimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak iş yoğunluğumuza göre aynı gün içerisinde 30 dakika ila 2 saat arasında yapılarak, 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi altında siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Tüm Türkiye‘den bizlere göndereceğiniz arızalı cep telefonlarınız elimize ulaşır ulaşmaz tamir edilerek tarafınıza isteğinize göre havale ile ücretsiz kargo veya kapıda ödeme güvencesi ile gönderilir.

HTC One M9+ Mikrofon Değişimi

HTC One M9+ cep telefonunuzdan sesiniz karşıya az gidiyor, cızırtılı veya kesik kesik gidiyor ise, cep telefonunuzdan karşıya hiç ses gitmiyor ise telefonunuzun mikrofonu bozuk veya sorunlu demektir. Teknik servisimizde HTC One M9+ mikrofon değişimi yaptırarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

  • HTC One M9+ cep telefonunuzun mikrofon çıkışlarının kapalı olmadığından emin olun.
  • HTC One M9+ mikrofon çıkışlarını mümkün olduğu kadar temizleyin.
  • HTC One M9+ cihazınızda en güncel Android sürümü kullandığınıza emin olun.

Tüm bunları denedikten sonra sonuç alamazsanız, teknik servisimize geldiğinizde öncelikle mikrofonu bozuk HTC One M9+ cep telefonunuzu ön incelemeye alırız. Ön incelemede cihazınızda mikrofon arızasından kaynaklanan başka bir arıza varsa tespitini yaparak sizi oluşabilecek diğer masraflar hakkında bilgilendiririz, bu sayede süpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız. Eğer cihazınızda başka bir arıza yok ise mikrofonu arızalı veya bozuk olan HTC One M9+ cep telefonunuzu alıp teknik servis, bakım ve onarım bölümümüzde HTC One M9+ mikrofon değişimi tamir işlemlerine başlarız.

HTC One M9+ Mikrofon Değişimi Nasıl Yapılır ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak HTC One M9+ mikrofon değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ila 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm mikrofon değişimi işlemleri 365 gün yedek parça ve işçilik garantilidir.

HTC One M9+ mikrofon değişimi yaparken dikkat edilmesi gereken bir husus da cihazın şarj soketinin arızalı olup olmadığıdır. Mikrofon arızalarında genel olarak, şarj soketinin komple değişimi gerekmektedir. Mikrofon bağlantı noktaları şarj soketine entegre olduğu için, şarj soketinin de değişimi ile arızanın çözümü mümkün olmaktadır. Mikrofon değişimi ile birlikte şarj soketi de değişeceği için cihazınızda eğer varsa şarj, kulaklık, şebeke sorunları ve diğer problemler de ortadan kalkacaktır.

Mikrofon değişimlerinde kullandığımız tüm yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören A+ kalite ürünlerden oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. A+ kalite yedek parça ürünler piyasada kullanıcılara orijinal adı altında satılan ürünlerdir. Eşdeğer veya yakın fiyatlarda size %100 orijinal veya seri numaralı diye lanse edilen ürünlerin varlığına itibar etmeyiniz.

HTC One M9+ mikrofon değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun mikrofon, şarj, hoparlör, kulaklık ve şebeke testlerini tamamlayıp cihazınızı size teslim eder.

Tümünü Gör

HTC One M9+ Mikrofon Değişimi Fiyatı

Firmamızda yapılan tamir işlemlerinin tümünde %18 KDV dahil fiyat üzerinden hesaplama yapılır. Tamir, bakım ve onarım yapılan cihazlar tarafınıza gönderilirken ad, soyad, ve T.C. kimlik numaranızın yer aldığı irsaliyeli fatura düzenlenir.

HTC One M9+ Mikrofon Değişiminde Bilgilerim Silinir Mi ?

HTC One M9+ mikrofon değişimi işlemlerinde hiçbir şekilde kişisel bilgileriniz zarar görmez veya silinmez. Rehber, kişiler, mesajlar, notlar, galeri veya diğer uygulamalarınızda bulunan kişisel bilgileriniz mikrofon değişimi sırasında tamamen güvendedir, yapılan işlemlerde herhangi bir veri kaybı söz konusu değildir, merak etmeyin, bilgilerinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

HTC One M9+ Teknik Servisi

HTC One M9+ teknik servisi, tamir, bakım ve onarım hizmetimizden Türkiye’nin her yerinden en hızlı ve en güvenilir şekilde, konusunda uzman teknik kadromuzun tecrübesi ve farkıyla faydalanmak için bizlere arızalı cihazlarınızı gönderebilir, aynı gün içerisinde geri alabilirsiniz. Arızalı cihazınız teknik servisimize ulaşır ulaşmaz HTC One M9+ mikrofon değişimi işlemi gerçekleştirilerek ister havale ile ücretsiz kargo ister kapıda ödeme olarak tarafınıza geri gönderilir, böylece hem sizin için değerli olan zamanınız hem de uygun fiyatlarımız sayesinde paranız cebinizde kalır.

HTC One M9+ Mikrofon Bozuldu, Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Genel olarak eğer bir kasko sözleşmesi yapmadıysanız, mikrofon arızaları, hoparlör arızaları, şarj soketi bozulması, şarj yuvası arızası, sıvı temas gibi darbe ve düşürmelerden kaynaklanan arıza sebepleri üretici firmaların garanti kapsamına girmemektedir.

HTC One M9+ Ücretsiz Mikrofon Değişimi

Akıllı telefonunuzu satın alırken ek ücretler ödeyerek herhangi bir kasko sözleşmesi imzaladıysanız, yasal hakkınız olan ücretsiz HTC One M9+ mikrofon değişiminden faydalanabilirsiniz. Kasko sözleşmesi hazırlayan firmanın sözleşmesinde yer alan maddeleri inceleyerek veya kasko firmanızı arayarak kasko geçerlilik durumlarını öğrenebilirsiniz. Birçok cep telefonu kasko firması çarpma, düşürme, kırılma, hırsızlık, gasp ve doğal afetler gibi üreticilerin kullanıcı hatası olarak değerlendirdiği durumlarda ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Eğer cep telefonu kaskosu yaptırmadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Önemli Not: Tamir, bakım ve onarım gibi teknik servis işlemlerinin tümünde 365 gün işçilik ve yedek parça garantisi geçerlidir. İşçilik ve yedek parça dışında kalan tüm sebepler “kullanıcı hatası” olarak değerlendirilir ve garanti kapsamında değildir.

Mobile Shop

Kocasinan Mah, Çakmak Sokak, No:1/A , 39750

Lüleburgaz/Kırklareli