Huawei Enjoy 6s Kasa Değişimi


huawei enjoy 6s


FİYAT
1 ₺


SÜRE
30 DK


KALİTE
A+


GARANTİ
365

DEĞERLENDİRME

Toplam 7 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4 puan almıştır.

Huawei Enjoy 6s kasa değişimi alanında uzman teknik servis ekibimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak iş yoğunluğumuza göre aynı gün içerisinde 30 dakika ila 2 saat arasında yapılarak, 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi altında siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Tüm Türkiye‘den bizlere göndereceğiniz arızalı cep telefonlarınız elimize ulaşır ulaşmaz tamir edilerek tarafınıza isteğinize göre havale ile ücretsiz kargo veya kapıda ödeme güvencesi ile gönderilir.

Huawei Enjoy 6s Kasa Değişimi

Huawei Enjoy 6s cep telefonunuzun kasası çeşitli darbe ve düşürmeler sonucunda zarar gördüyse, cep telefonuzun kasası yamuldu veya ezildiyse, telefonunuzun kasası kozmetik açıdan rahatsız edici bir duruma geldiyse teknik servisimizde Huawei Enjoy 6s kasa değişimi yaptırarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

  • Her zarar görmüş cep telefonu kasasının değişmesine gerek yoktur, küçük çizik ve ezikler kasa değişimi gerektirmez.
  • Kasa değişimleri sırasında tercihen kasa rengi değiştirilebilir.
  • Cep telefonunuz için hem kasa hem ekran değişimi yaptırıp, cihazınızı isteğinize göre sıfırlayabilirsiniz.
  • Cep telefonunuzun kasasında oluşan ezikler zamanla ekrana baskı yaparak kırılmasına sebep olabilir, ciddi yamulma ve ezilmelerde mutlaka cihazınızın kasa değişimini yaptırın, aksi halde daha büyük masraflar açabilir.

Teknik servisimize geldiğinizde öncelikle kasası bozuk Huawei Enjoy 6s cep telefonunuzu ön incelemeye alırız. Ön incelemede cihazınızda kasadan kaynaklanan başka bir arıza varsa tespitini yaparak sizi oluşabilecek diğer masraflar hakkında bilgilendiririz, bu sayede süpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız. Eğer cihazınızda başka bir arıza yok ise kasası bozuk olan Huawei Enjoy 6s cep telefonunuzu alıp teknik servis, bakım ve onarım bölümümüzde Huawei Enjoy 6s kasa değişimi tamir işlemlerine başlarız.

Huawei Enjoy 6s Kasa Değişimi Nasıl Yapılır ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Huawei Enjoy 6s kasa değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ila 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm kasa değişimi işlemleri 365 gün yedek parça ve işçilik garantilidir.

Huawei Enjoy 6s kasa değişimi yaparken kullandığımız yedek parça set halinde olup set içerisinde kasa ve kasaya bağlı tüm ekipmanlar bulunur. Bazı modellerde bu setin içerisinde şarj soketi, sim kızağı, on off tuşları, ses açma ve kapama tuşları da hazır olarak bulunmaktadır. Bu sayede kasa değişimi sırasında şarj soketi, açma kapatma düğmesi, ses düğmesi, şebeke sorunu gibi arızalar da çözülmektedir.

Kasa değişimlerinde kullandığımız tüm kasa yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören A+ kalite ürünlerden oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. A+ kalite yedek parça ürünler piyasada kullanıcılara orijinal adı altında satılan ürünlerdir. Eşdeğer veya yakın fiyatlarda size %100 orijinal veya seri numaralı diye lanse edilen ürünlerin varlığına itibar etmeyiniz.

Huawei Enjoy 6s kasa değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun şarj, mikrofon, kulaklık ve şebeke testlerini tamamlayıp cihazınızı size teslim eder.

Tümünü Gör

Huawei Enjoy 6s Kasa Değişimi Fiyatı

Firmamızda yapılan tamir işlemlerinin tümünde %18 KDV dahil fiyat üzerinden hesaplama yapılır. Tamir, bakım ve onarım yapılan cihazlar tarafınıza gönderilirken ad, soyad, ve T.C. kimlik numaranızın yer aldığı irsaliyeli fatura düzenlenir.

Huawei Enjoy 6s Kasa Değişiminde Bilgilerim Silinir Mi ?

Huawei Enjoy 6s kasa değişimi işlemlerinde hiçbir şekilde kişisel bilgileriniz zarar görmez veya silinmez. Rehber, kişiler, mesajlar, notlar, galeri veya diğer uygulamalarınızda bulunan kişisel bilgileriniz kasa değişimi sırasında tamamen güvendedir, yapılan işlemlerde herhangi bir veri kaybı söz konusu değildir, merak etmeyin, bilgilerinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

Huawei Enjoy 6s Teknik Servisi

Huawei Enjoy 6s teknik servisi, tamir, bakım ve onarım hizmetimizden Türkiye’nin her yerinden en hızlı ve en güvenilir şekilde, konusunda uzman teknik kadromuzun tecrübesi ve farkıyla faydalanmak için bizlere arızalı cihazlarınızı gönderebilir, aynı gün içerisinde geri alabilirsiniz. Arızalı cihazınız teknik servisimize ulaşır ulaşmaz Huawei Enjoy 6s kasa değişimi işlemi gerçekleştirilerek ister havale ile ücretsiz kargo ister kapıda ödeme olarak tarafınıza geri gönderilir, böylece hem sizin için değerli olan zamanınız hem de uygun fiyatlarımız sayesinde paranız cebinizde kalır.

Huawei Enjoy 6s Kasa Bozuldu, Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Genel olarak eğer bir kasko sözleşmesi yapmadıysanız, kasa bozulması, kasa yamulması, kasa ezilmesi gibi darbe ve düşürmelerden kaynaklanan arıza sebepleri üretici firmaların garanti kapsamına girmemektedir.

Huawei Enjoy 6s Ücretsiz Kasa Değişimi

Akıllı telefonunuzu satın alırken ek ücretler ödeyerek herhangi bir kasko sözleşmesi imzaladıysanız, yasal hakkınız olan ücretsiz Huawei Enjoy 6s kasa değişiminden faydalanabilirsiniz. Kasko sözleşmesi hazırlayan firmanın sözleşmesinde yer alan maddeleri inceleyerek veya kasko firmanızı arayarak kasko geçerlilik durumlarını öğrenebilirsiniz. Birçok cep telefonu kasko firması çarpma, düşürme, kırılma, hırsızlık, gasp ve doğal afetler gibi üreticilerin kullanıcı hatası olarak değerlendirdiği durumlarda ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Eğer cep telefonu kaskosu yaptırmadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Önemli Not: Tamir, bakım ve onarım gibi teknik servis işlemlerinin tümünde 365 gün işçilik ve yedek parça garantisi geçerlidir. İşçilik ve yedek parça dışında kalan tüm sebepler “kullanıcı hatası” olarak değerlendirilir ve garanti kapsamında değildir.

Mobile Shop

Kocasinan Mah, Çakmak Sokak, No:1/A , 39750

Lüleburgaz/Kırklareli