Huawei Mate 10 Pro Ekran Değişimi


huawei mate 10 pro


FİYAT
1 ₺


SÜRE
30 DK


KALİTE
A+


GARANTİ
365

DEĞERLENDİRME

Toplam 1 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 5 puan almıştır.

Huawei Mate 10 Pro ekran değişimi alanında uzman teknik servis ekibimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak iş yoğunluğumuza göre aynı gün içerisinde 30 dakika ila 2 saat arasında yapılarak, 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi altında siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Tüm Türkiye‘den bizlere göndereceğiniz arızalı cep telefonlarınız elimize ulaşır ulaşmaz tamir edilerek tarafınıza isteğinize göre havale ile ücretsiz kargo veya kapıda ödeme güvencesi ile gönderilir.

Huawei Mate 10 Pro Ekran Değişimi

Huawei Mate 10 Pro cep telefonunuzun ekranı darbe ve düşürme sonucu çatladı veya kırıldı ise, cihaz ekranında sararma, lekelenme veya ölü pikseller var ise, dokunmatik hassasiyetinde farkedilir bir bozulma mevcut ise teknik servisimizde Huawei Mate 10 Pro ekran değişimi yaptırarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Teknik servisimize geldiğinizde öncelikle ekranı kırık Huawei Mate 10 Pro cep telefonunuzu ön incelemeye alırız. Ön incelemede cihazınızda düşürme ve darbeden kaynaklanan başka bir arıza varsa tespitini yaparak sizi oluşabilecek diğer masraflar hakkında bilgilendiririz, bu sayede süpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız. Eğer cihazınızda herhangi başka bir arıza yok ise ekranı kırık veya çatlak olan Huawei Mate 10 Pro cep telefonunuzu alıp teknik servis, bakım ve onarım bölümümüzde Huawei Mate 10 Pro ekran değişimi tamir işlemlerine başlarız.

Huawei Mate 10 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Huawei Mate 10 Pro ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ila 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 365 gün yedek parça ve işçilik garantilidir.

Huawei Mate 10 Pro ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü yöntem olan panelli ekran değişimi işlemini kullanıyoruz. Panelli ekran değişimleri LCD (İç Ekran) + Touch Screen (Dokunmatik Lens) ve ekran çıtasının birlikte değiştiği ve uzun vadede en başarılı olan yöntemdir. Tek dokunmatik değişimlerinde çeşitli dokunmatik ve sensör arızaları meydana gelebilmekte, kullanıcıları rahatsız edebilmektedir. Firma olarak %100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimsediğimiz için panelli Huawei Mate 10 Pro ekran değişimi önermekte ve tercih etmekteyiz.

Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören A+ kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. A+ kalite yedek parça ürünler piyasada kullanıcılara orijinal adı altında satılan ürünlerdir. Eşdeğer veya yakın fiyatlarda size %100 orijinal veya seri numaralı diye lanse edilen ürünlerin varlığına itibar etmeyiniz.

Huawei Mate 10 Pro ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran, dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Huawei Mate 10 Pro ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim eder.

Tümünü Gör

Huawei Mate 10 Pro Ekran Değişimi Fiyatı

Firmamızda yapılan tamir işlemlerinin tümünde %18 KDV dahil fiyat üzerinden hesaplama yapılır. Tamir, bakım ve onarım yapılan cihazlar tarafınıza gönderilirken ad, soyad, ve T.C. kimlik numaranızın yer aldığı irsaliyeli fatura düzenlenir. Yaptığımız tüm ekran değişimi işlemlerinde ekran koruyucu kırılmaz cam firmamızın hediyesidir.

Huawei Mate 10 Pro Ekran Değişiminde Bilgilerim Silinir Mi ?

Huawei Mate 10 Pro ekran değişimi işlemlerinde hiçbir şekilde kişisel bilgileriniz zarar görmez veya silinmez. Rehber, kişiler, mesajlar, notlar, galeri veya diğer uygulamalarınızda bulunan kişisel bilgileriniz ekran değişimi sırasında tamamen güvendedir, yapılan işlemlerde herhangi bir veri kaybı söz konusu değildir, merak etmeyin, bilgilerinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

Huawei Mate 10 Pro Teknik Servisi

Huawei Mate 10 Pro teknik servisi, tamir, bakım ve onarım hizmetimizden Türkiye’nin her yerinden en hızlı ve en güvenilir şekilde, konusunda uzman teknik kadromuzun tecrübesi ve farkıyla faydalanmak için bizlere arızalı cihazlarınızı gönderebilir, aynı gün içerisinde geri alabilirsiniz. Arızalı cihazınız teknik servisimize ulaşır ulaşmaz Huawei Mate 10 Pro ekran değişimi işlemi gerçekleştirilerek ister havale ile ücretsiz kargo ister kapıda ödeme olarak tarafınıza geri gönderilir, böylece hem sizin için değerli olan zamanınız hem de uygun fiyatlarımız sayesinde paranız cebinizde kalır.

Huawei Mate 10 Pro Ekranım Kırıldı, Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Genel olarak eğer bir kasko sözleşmesi yapmadıysanız, ekran çatlaması, ekran kırılması, sıvı temas gibi darbe ve düşürmelerden kaynaklanan arıza sebepleri üretici firmaların garanti kapsamına girmemektedir.

Huawei Mate 10 Pro Ücretsiz Ekran Değişimi

Akıllı telefonunuzu satın alırken ek ücretler ödeyerek herhangi bir kasko sözleşmesi imzaladıysanız, yasal hakkınız olan ücretsiz ekran değişiminden faydalanabilirsiniz. Kasko sözleşmesi hazırlayan firmanın sözleşmesinde yer alan maddeleri inceleyerek veya kasko firmanızı arayarak kasko geçerlilik durumlarını öğrenebilirsiniz. Birçok cep telefonu kasko firması çarpma, düşürme, kırılma, hırsızlık, gasp ve doğal afetler gibi üreticilerin kullanıcı hatası olarak değerlendirdiği durumlarda ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Eğer cep telefonu kaskosu yaptırmadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Önemli Not: Tamir, bakım ve onarım gibi teknik servis işlemlerinin tümünde 365 gün işçilik ve yedek parça garantisi geçerlidir. İşçilik ve yedek parça dışında kalan tüm sebepler “kullanıcı hatası” olarak değerlendirilir ve garanti kapsamında değildir.

Mobile Shop

Kocasinan Mah, Çakmak Sokak, No:1/A , 39750

Lüleburgaz/Kırklareli