Huawei Mate 10 Sıvı Temas Tamiri


huawei mate 10


FİYAT
1 ₺


SÜRE
30 DK


KALİTE
A+


GARANTİ
365

DEĞERLENDİRME

Toplam 1 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 5 puan almıştır.

Huawei Mate 10 sıvı temas tamiri alanında uzman teknik servis ekibimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak iş yoğunluğumuza göre 3 ila 5 iş günü arasında yapılarak, 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi altında siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Tüm Türkiye‘den bizlere göndereceğiniz arızalı cep telefonlarınız elimize ulaşır ulaşmaz tamir edilerek tarafınıza isteğinize göre havale ile ücretsiz kargo veya kapıda ödeme güvencesi ile gönderilir.

Huawei Mate 10 Sıvı Temas Tamiri

Huawei Mate 10 cep telefonunuz suya düştü veya bir şekilde sıvı ile temas ettiyse, cihazınız terlemeye, nem veya buhara maruz kaldıysa Huawei Mate 10 sıvı temas tamiri yaptırarak cihazınızda sıvı teması sonucu oluşan veya oluşabilecek sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Huawei Mate 10 Suya Düştü, Ne Yapmam Gerek ?

Cep telefonunuzu suya düşürdüğünüzde veya herhangi bir sıvı ile teması halinde öncelikle cihazınızın bataryasını çıkarmanız gerekir. Bataryayı çıkarma işlemi, cihazınızın gücünü keseceği için zarar görmesini büyük ölçüde engelleyecektir. Eğer cep telefonunuzun bataryasını çıkarmak mümkün değilse derhal cihazınızı kapatın, bu işlem sıvı temasına maruz kalan cep telefonunuzun daha fazla zarar görmesinin önüne geçecektir.

  • Huawei Mate 10 cihazınızın eğer çıkıyorsa bataryasını çıkarıp gücü kesin.
  • Huawei Mate 10 bataryanızı çıkaramıyorsanız cihazı kapatın.
  • Huawei Mate 10 cep telefonunuzu kuru bir bez ile ıslaklık kalmayana kadar silin.
  • Eğer imkanınız var ise cep telefonunuzu pirinç dolu plastik bir poşet içerisine koyup ağzını sıkıca bağlayın. Cihazın içerisinde kalan suyu ve nemi çekerek anakartın oksitlenmesine büyük ölçüde engel olacaktır.

Yapacağınız bu ilk işlemlerin ardından vakit kaybetmeden teknik servisimize cihazınızı getirebilir veya kargo ile gönderebilirsiniz. Teknik servisimize geldiğinizde öncelikle sıvı temaslı Huawei Mate 10 cep telefonunuzu ön incelemeye alırız. Ön incelemede cihazınızda sıvı temasından kaynaklanan başka bir arıza varsa tespitini yaparak sizi oluşabilecek diğer masraflar hakkında bilgilendiririz, bu sayede süpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız. Eğer cihazınızda herhangi başka bir arıza yok ise sıvı temasına maruz kalmış olan Huawei Mate 10 cep telefonunuzu alıp teknik servis, bakım ve onarım bölümümüzde Huawei Mate 10 sıvı temas tamiri işlemlerine başlarız.

Huawei Mate 10 Sıvı Temas Tamiri Nasıl Yapılır ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Huawei Mate 10 sıvı temas tamiri işleminiz,iş yoğunlumuza göre 3 ila 5 iş günü arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm sıvı temas tamir işlemleri 365 gün yedek parça ve işçilik garantilidir.

Huawei Mate 10 sıvı temas tamiri yaparken öncelikle cihazınızın hangi şartlarda ne kadar sıvıya maruz kaldığı önemlidir. Normal suya düşen cep telefonlarında tamir oranı %80 iken, deniz suyuna maruz kalmış telefonların tamir olma şansı daha da düşüktür. Teknik servisimizde sıvı temas tamirine aldığımız cihazlar oksitlerinden temizlenerek zarar gören diğer parçaların değişimleri yapılır.

Sıvı temas tamiri işlemlerimizde kullandığımız tüm yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören A+ kalite ürünlerden oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. A+ kalite yedek parça ürünler piyasada kullanıcılara orijinal adı altında satılan ürünlerdir. Eşdeğer veya yakın fiyatlarda size %100 orijinal veya seri numaralı diye lanse edilen ürünlerin varlığına itibar etmeyiniz.

Huawei Mate 10 sıvı temas tamiri işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun akım ve voltaj kontrol ve ölçümlerini yaparak, şarj soketi, mikrofon, kulaklık ve şebeke testlerini tamamlayıp cihazı size teslim eder.

Tümünü Gör

Huawei Mate 10 Sıvı Temas Tamiri Fiyatı

Firmamızda yapılan tamir işlemlerinin tümünde %18 KDV dahil fiyat üzerinden hesaplama yapılır. Tamir, bakım ve onarım yapılan cihazlar tarafınıza gönderilirken ad, soyad, ve T.C. kimlik numaranızın yer aldığı irsaliyeli fatura düzenlenir.

Huawei Mate 10 Sıvı Teması Tamirinde Bilgilerim Silinir Mi ?

Huawei Mate 10 sıvı temas tamiri işlemlerinde hiçbir şekilde kişisel bilgileriniz zarar görmez veya silinmez. Rehber, kişiler, mesajlar, notlar, galeri veya diğer uygulamalarınızda bulunan kişisel bilgileriniz sıvı temas tamiri sırasında tamamen güvendedir, yapılan işlemlerde herhangi bir veri kaybı söz konusu değildir, merak etmeyin, bilgilerinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

Huawei Mate 10 Teknik Servisi

Huawei Mate 10 teknik servisi, tamir, bakım ve onarım hizmetimizden Türkiye’nin her yerinden en hızlı ve en güvenilir şekilde, konusunda uzman teknik kadromuzun tecrübesi ve farkıyla faydalanmak için bizlere arızalı cihazlarınızı gönderebilir, aynı gün içerisinde geri alabilirsiniz. Arızalı cihazınız teknik servisimize ulaşır ulaşmaz Huawei Mate 10 sıvı temas tamiri işlemi gerçekleştirilerek ister havale ile ücretsiz kargo ister kapıda ödeme olarak tarafınıza geri gönderilir, böylece hem sizin için değerli olan zamanınız hem de uygun fiyatlarımız sayesinde paranız cebinizde kalır.

Huawei Mate 10 Sıvı Temas Tamiri, Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Genel olarak eğer bir kasko sözleşmesi yapmadıysanız, suya düşürme, sıvı temas gibi darbe ve düşürmelerden kaynaklanan arıza sebepleri üretici firmaların garanti kapsamına girmemektedir.

Huawei Mate 10 Ücretsiz Sıvı Temas Tamiri

Akıllı telefonunuzu satın alırken ek ücretler ödeyerek herhangi bir kasko sözleşmesi imzaladıysanız, yasal hakkınız olan ücretsiz Huawei Mate 10 sıvı temas tamirinden faydalanabilirsiniz. Kasko sözleşmesi hazırlayan firmanın sözleşmesinde yer alan maddeleri inceleyerek veya kasko firmanızı arayarak kasko geçerlilik durumlarını öğrenebilirsiniz. Birçok cep telefonu kasko firması çarpma, düşürme, kırılma, hırsızlık, gasp ve doğal afetler gibi üreticilerin kullanıcı hatası olarak değerlendirdiği durumlarda ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Eğer cep telefonu kaskosu yaptırmadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Önemli Not: Tamir, bakım ve onarım gibi teknik servis işlemlerinin tümünde 365 gün işçilik ve yedek parça garantisi geçerlidir. İşçilik ve yedek parça dışında kalan tüm sebepler “kullanıcı hatası” olarak değerlendirilir ve garanti kapsamında değildir.

Mobile Shop

Kocasinan Mah, Çakmak Sokak, No:1/A , 39750

Lüleburgaz/Kırklareli