iPhone 5s Ön Kamera Değişimi


iphone 5s


FİYAT
80 ₺


SÜRE
30 DK


KALİTE
A+


GARANTİ
365

DEĞERLENDİRME

Toplam 33 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4,6 puan almıştır.

iPhone 5s ön kamera değişimi alanında uzman teknik servis ekibimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak iş yoğunluğumuza göre aynı gün içerisinde 30 dakika ila 2 saat arasında yapılarak, 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi altında siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Tüm Türkiye‘den bizlere göndereceğiniz arızalı cep telefonlarınız elimize ulaşır ulaşmaz tamir edilerek tarafınıza isteğinize göre havale ile ücretsiz kargo veya kapıda ödeme güvencesi ile gönderilir.

iPhone 5s Ön Kamera Değişimi

iPhone 5s cep telefonunuzun ön kamerası açılmıyor, bozuk görüntü veriyor veya odaklama sorunu varsa telefonunuzun ön kamerası arızalı veya sorunlu demektir. Teknik servisimizde iPhone 5s ön kamera değişimi yaptırarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

  • iPhone 5s cep telefonunuzun ön kamerasının darbe ve düşürme sonucu bağlantısının çıkmadığından emin olun.
  • iPhone 5s ön kamerasını mümkün olduğu kadar temizleyin.
  • iPhone 5s cihazınızda en güncel iOS sürümü kullandığınıza emin olun.

Tüm bunları denedikten sonra sonuç alamazsanız, teknik servisimize geldiğinizde öncelikle ön kamerası bozuk iPhone 5s cep telefonunuzu ön incelemeye alırız. Ön incelemede cihazınızda ön kamera arızasından kaynaklanan başka bir arıza varsa tespitini yaparak sizi oluşabilecek diğer masraflar hakkında bilgilendiririz, bu sayede süpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız. Eğer cihazınızda başka bir arıza yok ise ön kamerası arızalı veya bozuk olan iPhone 5s cep telefonunuzu alıp teknik servis, bakım ve onarım bölümümüzde iPhone 5s ön kamera değişimi tamir işlemlerine başlarız.

iPhone 5s Ön Kamera Değişimi Nasıl Yapılır ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak iPhone 5s ön kamera değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ila 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ön kamera değişimi işlemleri 365 gün yedek parça ve işçilik garantilidir.

iPhone 5s ön kamera değişimi yaparken kullandığımız yedek parça set halinde olup içerisinde ön kamera, sensör ve iç kulaklık filmi de bulunmaktadır. Ön kamera değişiminden sonra sensör ve iç kulaklık filmi de değişmiş olacaktır. Bu sayede ön kamera değişimi ile birlikte sensör ve iç kulaklık problemleri de ortadan kalkacaktır.

Ön kamera değişimlerinde kullandığımız tüm yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören A+ kalite ürünlerden oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. A+ kalite yedek parça ürünler piyasada kullanıcılara orijinal adı altında satılan ürünlerdir. Eşdeğer veya yakın fiyatlarda size %100 orijinal veya seri numaralı diye lanse edilen ürünlerin varlığına itibar etmeyiniz.

iPhone 5s ön kamera değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ön kamera, sensör ve iç kulaklık testlerini tamamlayıp cihazınızı size teslim eder.

Tümünü Gör

iPhone 5s Ön Kamera Değişimi Fiyatı

Firmamızda yapılan tamir işlemlerinin tümünde %18 KDV dahil fiyat üzerinden hesaplama yapılır. Tamir, bakım ve onarım yapılan cihazlar tarafınıza gönderilirken ad, soyad, ve T.C. kimlik numaranızın yer aldığı irsaliyeli fatura düzenlenir.

iPhone 5s Ön Kamera Değişiminde Bilgilerim Silinir Mi ?

iPhone 5s ön kamera değişimi işlemlerinde hiçbir şekilde kişisel bilgileriniz zarar görmez veya silinmez. Rehber, kişiler, mesajlar, notlar, galeri veya diğer uygulamalarınızda bulunan kişisel bilgileriniz ön kamera değişimi sırasında tamamen güvendedir, yapılan işlemlerde herhangi bir veri kaybı söz konusu değildir, merak etmeyin, bilgilerinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

iPhone 5s Teknik Servisi

iPhone 5s teknik servisi, tamir, bakım ve onarım hizmetimizden Türkiye’nin her yerinden en hızlı ve en güvenilir şekilde, konusunda uzman teknik kadromuzun tecrübesi ve farkıyla faydalanmak için bizlere arızalı cihazlarınızı gönderebilir, aynı gün içerisinde geri alabilirsiniz. Arızalı cihazınız teknik servisimize ulaşır ulaşmaz iPhone 5s ön kamera değişimi işlemi gerçekleştirilerek ister havale ile ücretsiz kargo ister kapıda ödeme olarak tarafınıza geri gönderilir, böylece hem sizin için değerli olan zamanınız hem de uygun fiyatlarımız sayesinde paranız cebinizde kalır.

iPhone 5s Ön Kamera Bozuldu, Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Genel olarak eğer bir kasko sözleşmesi yapmadıysanız, ön kamera, sensör, iç kulaklık gibi darbe ve düşürmelerden kaynaklanan arıza sebepleri üretici firmaların garanti kapsamına girmemektedir.

iPhone 5s Ücretsiz Ön Kamera Değişimi

Akıllı telefonunuzu satın alırken ek ücretler ödeyerek herhangi bir kasko sözleşmesi imzaladıysanız, yasal hakkınız olan ücretsiz iPhone 5s ön kamera değişiminden faydalanabilirsiniz. Kasko sözleşmesi hazırlayan firmanın sözleşmesinde yer alan maddeleri inceleyerek veya kasko firmanızı arayarak kasko geçerlilik durumlarını öğrenebilirsiniz. Birçok cep telefonu kasko firması çarpma, düşürme, kırılma, hırsızlık, gasp ve doğal afetler gibi üreticilerin kullanıcı hatası olarak değerlendirdiği durumlarda ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Eğer cep telefonu kaskosu yaptırmadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Önemli Not: Tamir, bakım ve onarım gibi teknik servis işlemlerinin tümünde 365 gün işçilik ve yedek parça garantisi geçerlidir. İşçilik ve yedek parça dışında kalan tüm sebepler “kullanıcı hatası” olarak değerlendirilir ve garanti kapsamında değildir.

Mobile Shop

Özerler Mahallesi, Torkan İş Merkezi, Mobile Shop, Fatih Caddesi, 39750

Lüleburgaz/Kırklareli