iPhone 6s Wifi Anteni Değişimi


6splus


FİYAT
140 ₺


SÜRE
30 DK


KALİTE
A+


GARANTİ
365

DEĞERLENDİRME

Toplam 29 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4,4 puan almıştır.

iPhone 6s wifi anteni değişimi alanında uzman teknik servis ekibimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak iş yoğunluğumuza göre aynı gün içerisinde 30 dakika ila 2 saat arasında yapılarak, 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi altında siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Tüm Türkiye‘den bizlere göndereceğiniz arızalı cep telefonlarınız elimize ulaşır ulaşmaz tamir edilerek tarafınıza isteğinize göre havale ile ücretsiz kargo veya kapıda ödeme güvencesi ile gönderilir.

iPhone 6s Wifi Anteni Değişimi

iPhone 6s cep telefonunuzun wifi çekim gücü az veya hiç çekim yok ise, wifi açılmıyor veya kendi kendine açılıp kapanıyor ise, wifi ile internet bağlantısı kurarken sorun yaşıyorsanız cihazınızın wifi anteni arızalı demektir. Teknik servisimizde iPhone 6s wifi anteni değişimi yaptırarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

  • iPhone 6s cep telefonunuz ile herhangi bir wifi noktasına yakın mesafede olduğunuzdan emin olun.
  • iPhone 6s telefonunuz ile bağlanmaya çalıştığınız wifi noktasının şifresini bildiğinizden emin olun.
  • iPhone 6s cihazınızda en güncel iOS sürümü kullandığınıza emin olun.

Tüm bunları denedikten sonra sonuç alamazsanız, teknik servisimize geldiğinizde öncelikle wifi anteni arızalı iPhone 6s cep telefonunuzu ön incelemeye alırız. Ön incelemede cihazınızda wifi anteni arızasından kaynaklanan başka bir arıza varsa tespitini yaparak sizi oluşabilecek diğer masraflar hakkında bilgilendiririz, bu sayede süpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız. Eğer cihazınızda başka bir arıza yok ise wifi anteni arızalı veya bozuk olan iPhone 6s cep telefonunuzu alıp teknik servis, bakım ve onarım bölümümüzde iPhone 6s wifi anteni değişimi tamir işlemlerine başlarız.

iPhone 6s Wifi Anteni Değişimi Nasıl Yapılır ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak iPhone 6s wifi anteni değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ila 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm wifi anteni değişimi işlemleri 365 gün yedek parça ve işçilik garantilidir.

iPhone 6s wifi anteni değişimlerinde kullandığımız tüm yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören A+ kalite ürünlerden oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. A+ kalite yedek parça ürünler piyasada kullanıcılara orijinal adı altında satılan ürünlerdir. Eşdeğer veya yakın fiyatlarda size %100 orijinal veya seri numaralı diye lanse edilen ürünlerin varlığına itibar etmeyiniz.

iPhone 6s wifi anteni değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun wifi ve internet bağlantı testlerini tamamlayıp cihazınızı size teslim eder.

Tümünü Gör

iPhone 6s Wifi Anteni Değişimi Fiyatı

Firmamızda yapılan tamir işlemlerinin tümünde %18 KDV dahil fiyat üzerinden hesaplama yapılır. Tamir, bakım ve onarım yapılan cihazlar tarafınıza gönderilirken ad, soyad, ve T.C. kimlik numaranızın yer aldığı irsaliyeli fatura düzenlenir.

iPhone 6s Wifi Anteni Değişiminde Bilgilerim Silinir Mi ?

iPhone 6s wifi değişimi işlemlerinde hiçbir şekilde kişisel bilgileriniz zarar görmez veya silinmez. Rehber, kişiler, mesajlar, notlar, galeri veya diğer uygulamalarınızda bulunan kişisel bilgileriniz wifi anteni değişimi sırasında tamamen güvendedir, yapılan işlemlerde herhangi bir veri kaybı söz konusu değildir, merak etmeyin, bilgilerinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

iPhone 6s Teknik Servisi

iPhone 6s teknik servisi, tamir, bakım ve onarım hizmetimizden Türkiye’nin her yerinden en hızlı ve en güvenilir şekilde, konusunda uzman teknik kadromuzun tecrübesi ve farkıyla faydalanmak için bizlere arızalı cihazlarınızı gönderebilir, aynı gün içerisinde geri alabilirsiniz. Arızalı cihazınız teknik servisimize ulaşır ulaşmaz iPhone 6s wifi anteni değişimi işlemi gerçekleştirilerek ister havale ile ücretsiz kargo ister kapıda ödeme olarak tarafınıza geri gönderilir, böylece hem sizin için değerli olan zamanınız hem de uygun fiyatlarımız sayesinde paranız cebinizde kalır.

iPhone 6s Wifi Anteni Bozuldu, Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Genel olarak eğer bir kasko sözleşmesi yapmadıysanız wifi sorunları, internet bağlantı sorunları gibi darbe ve düşürmelerden kaynaklanan arıza sebepleri üretici firmaların garanti kapsamına girmemektedir.

iPhone 6s Ücretsiz Wifi Anteni Değişimi

Akıllı telefonunuzu satın alırken ek ücretler ödeyerek herhangi bir kasko sözleşmesi imzaladıysanız, yasal hakkınız olan ücretsiz iPhone 6s wifi anteni değişiminden faydalanabilirsiniz. Kasko sözleşmesi hazırlayan firmanın sözleşmesinde yer alan maddeleri inceleyerek veya kasko firmanızı arayarak kasko geçerlilik durumlarını öğrenebilirsiniz. Birçok cep telefonu kasko firması çarpma, düşürme, kırılma, hırsızlık, gasp ve doğal afetler gibi üreticilerin kullanıcı hatası olarak değerlendirdiği durumlarda ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Eğer cep telefonu kaskosu yaptırmadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Önemli Not: Tamir, bakım ve onarım gibi teknik servis işlemlerinin tümünde 365 gün işçilik ve yedek parça garantisi geçerlidir. İşçilik ve yedek parça dışında kalan tüm sebepler “kullanıcı hatası” olarak değerlendirilir ve garanti kapsamında değildir.

Mobile Shop

Özerler Mahallesi, Torkan İş Merkezi, Mobile Shop, Fatih Caddesi, 39750

Lüleburgaz/Kırklareli