iPhone 8 Home Tuşu / Touch ID Değişimi


iphone 8


FİYAT
1 ₺


SÜRE
30 DK


KALİTE
A+


GARANTİ
365

DEĞERLENDİRME

Toplam 2 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4 puan almıştır.

iPhone 8 Home Tuşu / Touch ID değişimi alanında uzman teknik servis ekibimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak iş yoğunluğumuza göre aynı gün içerisinde 30 dakika ila 2 saat arasında yapılarak, 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi altında siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Tüm Türkiye‘den bizlere göndereceğiniz arızalı cep telefonlarınız elimize ulaşır ulaşmaz tamir edilerek tarafınıza isteğinize göre havale ile ücretsiz kargo veya kapıda ödeme güvencesi ile gönderilir.

iPhone 8 Home Tuşu / Touch ID Değişimi

iPhone 8 cep telefonunuz parmak izi okumuyor veya orta tuşu basmıyor ise cihazınızın Touch ID’si arızalı veya sorunlu demektir. Teknik servisimizde iPhone 8 Home Tuşu / Touch ID değişimi yaptırarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

  • iPhone 8 orta tuşunu kuru ve temiz bir bez yardımı ile temizleyin.
  • iPhone 8 cep telefonunuzu iTunes’a bağlayın.
  • iPhone 8 cihazınızda en güncel iOS sürümünü kullandığınıza emin olun.
  • iPhone 8 cep telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürün.

Tüm bunları denedikten sonra sonuç alamazsanız, teknik servisimize geldiğinizde öncelikle home tuşu bozulan iPhone 8 cep telefonunuzu ön incelemeye alırız. Ön incelemede cihazınızda Touch ID’den kaynaklanan başka bir arıza varsa tespitini yaparak sizi oluşabilecek diğer masraflar hakkında bilgilendiririz, bu sayede süpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız. Eğer cihazınızda başka bir arıza yok ise home tuşu ve Touch ID’si bozuk olan iPhone 8 cep telefonunuzu alıp teknik servis, bakım ve onarım bölümümüzde iPhone 8 home tuşu / touch id değişimi tamir işlemlerine başlarız.

iPhone 8 Home Tuşu / Touch ID Değişimi Nasıl Yapılır ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak iPhone 8 Home Tuşu / Touch ID değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ila 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm home tuşu değişimi işlemleri 365 gün yedek parça ve işçilik garantilidir.

Home Tuşu / Touch ID değişimlerinde kullandığımız tüm orta tuş yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören A+ kalite ürünlerden oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. A+ kalite yedek parça ürünler piyasada kullanıcılara orijinal adı altında satılan ürünlerdir. Eşdeğer veya yakın fiyatlarda size %100 orijinal veya seri numaralı diye lanse edilen ürünlerin varlığına itibar etmeyiniz.

iPhone 8 home tuşu değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun testlerini tamamlayıp cihazı size teslim eder.

Tümünü Gör

iPhone 8 Home Tuşu / Touch ID Değişimi Fiyatı

Firmamızda yapılan tamir işlemlerinin tümünde %18 KDV dahil fiyat üzerinden hesaplama yapılır. Tamir, bakım ve onarım yapılan cihazlar tarafınıza gönderilirken ad, soyad, ve T.C. kimlik numaranızın yer aldığı irsaliyeli fatura düzenlenir.

iPhone 8 Home Tuşu / Touch ID Değişiminde Bilgilerim Silinir Mi ?

iPhone 8 orta tuş değişimi işlemlerinde hiçbir şekilde kişisel bilgileriniz zarar görmez veya silinmez. Rehber, kişiler, mesajlar, notlar, galeri veya diğer uygulamalarınızda bulunan kişisel bilgileriniz şarj soketi değişimi sırasında tamamen güvendedir, yapılan işlemlerde herhangi bir veri kaybı söz konusu değildir, merak etmeyin, bilgilerinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

iPhone 8 Teknik Servisi

iPhone 8 teknik servisi, tamir, bakım ve onarım hizmetimizden Türkiye’nin her yerinden en hızlı ve en güvenilir şekilde, konusunda uzman teknik kadromuzun tecrübesi ve farkıyla faydalanmak için bizlere arızalı cihazlarınızı gönderebilir, aynı gün içerisinde geri alabilirsiniz. Arızalı cihazınız teknik servisimize ulaşır ulaşmaz iPhone 8 home tuşu değişimi işlemi gerçekleştirilerek ister havale ile ücretsiz kargo ister kapıda ödeme olarak tarafınıza geri gönderilir, böylece hem sizin için değerli olan zamanınız hem de uygun fiyatlarımız sayesinde paranız cebinizde kalır.

iPhone 8 Orta Tuş Bozuldu, Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Genel olarak eğer bir kasko sözleşmesi yapmadıysanız, orta tuş, touch id, parmak izi okumama, soket arızaları, sıvı temas gibi darbe ve düşürmelerden kaynaklanan arıza sebepleri üretici firmaların garanti kapsamına girmemektedir.

iPhone 8 Ücretsiz Home Tuşu Değişimi

Akıllı telefonunuzu satın alırken ek ücretler ödeyerek herhangi bir kasko sözleşmesi imzaladıysanız, yasal hakkınız olan ücretsiz iPhone 8 home tuşu değişiminden faydalanabilirsiniz. Kasko sözleşmesi hazırlayan firmanın sözleşmesinde yer alan maddeleri inceleyerek veya kasko firmanızı arayarak kasko geçerlilik durumlarını öğrenebilirsiniz. Birçok cep telefonu kasko firması çarpma, düşürme, kırılma, hırsızlık, gasp ve doğal afetler gibi üreticilerin kullanıcı hatası olarak değerlendirdiği durumlarda ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Eğer cep telefonu kaskosu yaptırmadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Önemli Not: Tamir, bakım ve onarım gibi teknik servis işlemlerinin tümünde 365 gün işçilik ve yedek parça garantisi geçerlidir. İşçilik ve yedek parça dışında kalan tüm sebepler “kullanıcı hatası” olarak değerlendirilir ve garanti kapsamında değildir.

Mobile Shop

Kocasinan Mah, Çakmak Sokak, No:1/A , 39750

Lüleburgaz/Kırklareli