Lenovo Vibe P1 Turbo Şarj Soketi Değişimi


lenovo vibe p1 turbo


FİYAT
100 ₺


SÜRE
30 DK


KALİTE
A+


GARANTİ
365

DEĞERLENDİRME

Toplam 11 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4 puan almıştır.

Lenovo Vibe P1 Turbo şarj soketi değişimi alanında uzman teknik servis ekibimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak iş yoğunluğumuza göre aynı gün içerisinde 30 dakika ila 2 saat arasında yapılarak, 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi altında siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Tüm Türkiye‘den bizlere göndereceğiniz arızalı cep telefonlarınız elimize ulaşır ulaşmaz tamir edilerek tarafınıza isteğinize göre havale ile ücretsiz kargo veya kapıda ödeme güvencesi ile gönderilir.

Lenovo Vibe P1 Turbo Şarj Soketi Değişimi

Lenovo Vibe P1 Turbo cep telefonunuz şarj olmuyor, yavaş şarj oluyor veya bazen şarj oluyor bazen şarj olmuyorsa, telefonunuz şarj alırken çok ısınıyor veya şarjı bittikten sonra açılmıyor ise cihazınızın şarj yuvası sorunlu demektir. Teknik servisimizde Lenovo Vibe P1 Turbo şarj soketi değişimi yaptırarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

  • Lenovo Vibe P1 Turbo şarj kablonuzu değiştirerek şarj etmeyi deneyin.
  • Lenovo Vibe P1 Turbo şarj adaptörünüzü / şarj başlığınızı değiştirerek şarj etmeyi deneyin.
  • Lenovo Vibe P1 Turbo şarj kablosu ile bilgisayar bağlantısı kurmayı deneyin.
  • Lenovo Vibe P1 Turbo şarj soketi / şarj yuvasının temiz olduğuna emin olun.

Tüm bunları denedikten sonra sonuç alamazsanız, teknik servisimize geldiğinizde öncelikle şarj soketi bozuk Lenovo Vibe P1 Turbo cep telefonunuzu ön incelemeye alırız. Ön incelemede cihazınızda şarj soketinden kaynaklanan başka bir arıza varsa tespitini yaparak sizi oluşabilecek diğer masraflar hakkında bilgilendiririz, bu sayede süpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız. Eğer cihazınızda başka bir arıza yok ise şarj soketi veya şarj yuvası bozuk olan Lenovo Vibe P1 Turbo cep telefonunuzu alıp teknik servis, bakım ve onarım bölümümüzde Lenovo Vibe P1 Turbo şarj soketi değişimi tamir işlemlerine başlarız.

Lenovo Vibe P1 Turbo Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Lenovo Vibe P1 Turbo şarj soketi değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ila 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm şarj soketi değişimi işlemleri 365 gün yedek parça ve işçilik garantilidir.

Lenovo Vibe P1 Turbo şarj soketi değişimi yaparken kullandığımız yedek parça set halinde olup set içerisinde şarj soketi, mikrofon, kulaklık girişi ve şebeke anteni de bulunmaktadır. Bu sayede şarj soketi değişiminin yanında cep telefonunuzun mikrofon, kulaklık girişi ve şebeke problemleri de çözülmektedir. Cihaz içerisinde set halinde bulunan yedek parça değişimlerinde birden çok problemin tek bir parça değişiminde giderildiği görülür. Örneğin cep telefonunuz hem şarj olmuyor hem de karşı tarafa sesiniz gitmiyor olabilir. Cep telefonunuzun şarj soketi bozulduğundan beri şebekesi de az çekiyor olabilir. Şarj soketi değişiminden sonra diğer problemler de ortadan kalkacaktır.

Şarj soketi değişimlerinde kullandığımız tüm şarj soketi yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören A+ kalite ürünlerden oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. A+ kalite yedek parça ürünler piyasada kullanıcılara orijinal adı altında satılan ürünlerdir. Eşdeğer veya yakın fiyatlarda size %100 orijinal veya seri numaralı diye lanse edilen ürünlerin varlığına itibar etmeyiniz.

Lenovo Vibe P1 Turbo şarj soketi değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun şarj, mikrofon, kulaklık ve şebeke testlerini tamamlayıp cihazınızı size teslim eder.

Tümünü Gör

Lenovo Vibe P1 Turbo Şarj Soketi Değişimi Fiyatı

Firmamızda yapılan tamir işlemlerinin tümünde %18 KDV dahil fiyat üzerinden hesaplama yapılır. Tamir, bakım ve onarım yapılan cihazlar tarafınıza gönderilirken ad, soyad, ve T.C. kimlik numaranızın yer aldığı irsaliyeli fatura düzenlenir.

Lenovo Vibe P1 Turbo Şarj Soketi Değişiminde Bilgilerim Silinir Mi ?

Lenovo Vibe P1 Turbo şarj soketi değişimi işlemlerinde hiçbir şekilde kişisel bilgileriniz zarar görmez veya silinmez. Rehber, kişiler, mesajlar, notlar, galeri veya diğer uygulamalarınızda bulunan kişisel bilgileriniz şarj soketi değişimi sırasında tamamen güvendedir, yapılan işlemlerde herhangi bir veri kaybı söz konusu değildir, merak etmeyin, bilgilerinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

Lenovo Vibe P1 Turbo Teknik Servisi

Lenovo Vibe P1 Turbo teknik servisi, tamir, bakım ve onarım hizmetimizden Türkiye’nin her yerinden en hızlı ve en güvenilir şekilde, konusunda uzman teknik kadromuzun tecrübesi ve farkıyla faydalanmak için bizlere arızalı cihazlarınızı gönderebilir, aynı gün içerisinde geri alabilirsiniz. Arızalı cihazınız teknik servisimize ulaşır ulaşmaz Lenovo Vibe P1 Turbo şarj soketi değişimi işlemi gerçekleştirilerek ister havale ile ücretsiz kargo ister kapıda ödeme olarak tarafınıza geri gönderilir, böylece hem sizin için değerli olan zamanınız hem de uygun fiyatlarımız sayesinde paranız cebinizde kalır.

Lenovo Vibe P1 Turbo Şarj Soketi Bozuldu, Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Genel olarak eğer bir kasko sözleşmesi yapmadıysanız, şarj soketi bozulması, şarj yuvası arızası, sıvı temas gibi darbe ve düşürmelerden kaynaklanan arıza sebepleri üretici firmaların garanti kapsamına girmemektedir.

Lenovo Vibe P1 Turbo Ücretsiz Şarj Soketi Değişimi

Akıllı telefonunuzu satın alırken ek ücretler ödeyerek herhangi bir kasko sözleşmesi imzaladıysanız, yasal hakkınız olan ücretsiz Lenovo Vibe P1 Turbo şarj soketi değişiminden faydalanabilirsiniz. Kasko sözleşmesi hazırlayan firmanın sözleşmesinde yer alan maddeleri inceleyerek veya kasko firmanızı arayarak kasko geçerlilik durumlarını öğrenebilirsiniz. Birçok cep telefonu kasko firması çarpma, düşürme, kırılma, hırsızlık, gasp ve doğal afetler gibi üreticilerin kullanıcı hatası olarak değerlendirdiği durumlarda ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Eğer cep telefonu kaskosu yaptırmadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Önemli Not: Tamir, bakım ve onarım gibi teknik servis işlemlerinin tümünde 365 gün işçilik ve yedek parça garantisi geçerlidir. İşçilik ve yedek parça dışında kalan tüm sebepler “kullanıcı hatası” olarak değerlendirilir ve garanti kapsamında değildir.

Mobile Shop

Kocasinan Mah, Çakmak Sokak, No:1/A , 39750

Lüleburgaz/Kırklareli