Samsung Galaxy J5 Ön Kamera Değişimi


samsung galaxy j5


FİYAT
1 ₺


SÜRE
30 DK


KALİTE
A+


GARANTİ
365

DEĞERLENDİRME

Toplam 15 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4 puan almıştır.

Samsung Galaxy J5 ön kamera değişimi alanında uzman teknik servis ekibimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak iş yoğunluğumuza göre aynı gün içerisinde 30 dakika ila 2 saat arasında yapılarak, 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi altında siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Tüm Türkiye‘den bizlere göndereceğiniz arızalı cep telefonlarınız elimize ulaşır ulaşmaz tamir edilerek tarafınıza isteğinize göre havale ile ücretsiz kargo veya kapıda ödeme güvencesi ile gönderilir.

Samsung Galaxy J5 Ön Kamera Değişimi

Samsung Galaxy J5 cep telefonunuzun ön kamerası açılmıyor, bozuk görüntü veriyor veya odaklama sorunu varsa telefonunuzun ön kamerası arızalı veya sorunlu demektir. Teknik servisimizde Samsung Galaxy J5 ön kamera değişimi yaptırarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

  • Samsung Galaxy J5 cep telefonunuzun ön kamerasının darbe ve düşürme sonucu bağlantısının çıkmadığından emin olun.
  • Samsung Galaxy J5 ön kamerasını mümkün olduğu kadar temizleyin.
  • Samsung Galaxy J5 cihazınızda en güncel Android sürümü kullandığınıza emin olun.

Tüm bunları denedikten sonra sonuç alamazsanız, teknik servisimize geldiğinizde öncelikle ön kamerası bozuk Samsung Galaxy J5 cep telefonunuzu ön incelemeye alırız. Ön incelemede cihazınızda ön kamera arızasından kaynaklanan başka bir arıza varsa tespitini yaparak sizi oluşabilecek diğer masraflar hakkında bilgilendiririz, bu sayede süpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız. Eğer cihazınızda başka bir arıza yok ise ön kamerası arızalı veya bozuk olan Samsung Galaxy J5 cep telefonunuzu alıp teknik servis, bakım ve onarım bölümümüzde Samsung Galaxy J5 ön kamera değişimi tamir işlemlerine başlarız.

Samsung Galaxy J5 Ön Kamera Değişimi Nasıl Yapılır ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Samsung Galaxy J5 ön kamera değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ila 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ön kamera değişimi işlemleri 365 gün yedek parça ve işçilik garantilidir.

Samsung Galaxy J5 ön kamera değişimi yaparken kullandığımız yedek parça set halinde olup içerisinde ön kamera, sensör ve iç kulaklık filmi de bulunmaktadır. Ön kamera değişiminden sonra sensör ve iç kulaklık filmi de değişmiş olacaktır. Bu sayede ön kamera değişimi ile birlikte sensör ve iç kulaklık problemleri de ortadan kalkacaktır.

Ön kamera değişimlerinde kullandığımız tüm yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören A+ kalite ürünlerden oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. A+ kalite yedek parça ürünler piyasada kullanıcılara orijinal adı altında satılan ürünlerdir. Eşdeğer veya yakın fiyatlarda size %100 orijinal veya seri numaralı diye lanse edilen ürünlerin varlığına itibar etmeyiniz.

Samsung Galaxy J5 ön kamera değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ön kamera, sensör ve iç kulaklık testlerini tamamlayıp cihazınızı size teslim eder.

Tümünü Gör

Samsung Galaxy J5 Ön Kamera Değişimi Fiyatı

Firmamızda yapılan tamir işlemlerinin tümünde %18 KDV dahil fiyat üzerinden hesaplama yapılır. Tamir, bakım ve onarım yapılan cihazlar tarafınıza gönderilirken ad, soyad, ve T.C. kimlik numaranızın yer aldığı irsaliyeli fatura düzenlenir.

Samsung Galaxy J5 Ön Kamera Değişiminde Bilgilerim Silinir Mi ?

Samsung Galaxy J5 ön kamera değişimi işlemlerinde hiçbir şekilde kişisel bilgileriniz zarar görmez veya silinmez. Rehber, kişiler, mesajlar, notlar, galeri veya diğer uygulamalarınızda bulunan kişisel bilgileriniz ön kamera değişimi sırasında tamamen güvendedir, yapılan işlemlerde herhangi bir veri kaybı söz konusu değildir, merak etmeyin, bilgilerinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

Samsung Galaxy J5 Teknik Servisi

Samsung Galaxy J5 teknik servisi, tamir, bakım ve onarım hizmetimizden Türkiye’nin her yerinden en hızlı ve en güvenilir şekilde, konusunda uzman teknik kadromuzun tecrübesi ve farkıyla faydalanmak için bizlere arızalı cihazlarınızı gönderebilir, aynı gün içerisinde geri alabilirsiniz. Arızalı cihazınız teknik servisimize ulaşır ulaşmaz Samsung Galaxy J5 ön kamera değişimi işlemi gerçekleştirilerek ister havale ile ücretsiz kargo ister kapıda ödeme olarak tarafınıza geri gönderilir, böylece hem sizin için değerli olan zamanınız hem de uygun fiyatlarımız sayesinde paranız cebinizde kalır.

Samsung Galaxy J5 Ön Kamera Bozuldu, Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Genel olarak eğer bir kasko sözleşmesi yapmadıysanız, ön kamera, sensör, iç kulaklık gibi darbe ve düşürmelerden kaynaklanan arıza sebepleri üretici firmaların garanti kapsamına girmemektedir.

Samsung Galaxy J5 Ücretsiz Ön Kamera Değişimi

Akıllı telefonunuzu satın alırken ek ücretler ödeyerek herhangi bir kasko sözleşmesi imzaladıysanız, yasal hakkınız olan ücretsiz Samsung Galaxy J5 ön kamera değişiminden faydalanabilirsiniz. Kasko sözleşmesi hazırlayan firmanın sözleşmesinde yer alan maddeleri inceleyerek veya kasko firmanızı arayarak kasko geçerlilik durumlarını öğrenebilirsiniz. Birçok cep telefonu kasko firması çarpma, düşürme, kırılma, hırsızlık, gasp ve doğal afetler gibi üreticilerin kullanıcı hatası olarak değerlendirdiği durumlarda ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Eğer cep telefonu kaskosu yaptırmadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Önemli Not: Tamir, bakım ve onarım gibi teknik servis işlemlerinin tümünde 365 gün işçilik ve yedek parça garantisi geçerlidir. İşçilik ve yedek parça dışında kalan tüm sebepler “kullanıcı hatası” olarak değerlendirilir ve garanti kapsamında değildir.

Mobile Shop

Kocasinan Mah, Çakmak Sokak, No:1/A , 39750

Lüleburgaz/Kırklareli