Apple Teknik Servisi

Apple Teknik Servisi bölümümüzde, arızalı Apple marka cihazlarınızın tamir, bakım ve onarım işlemlerini bizlerle anında irtibat kurarak hızlı ve sorunsuzca yaptırabilirsiniz. Apple teknik servisi hizmetimizden Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Size En Yakın Apple Servisi butonuna tıklayarak, servis ağımızda bulunan teknik servisi seçerek yol tarifi alabilir, iletişim numaralarımızı hemen arayarak irtibat kurabilirsiniz.

Tümünü Gör

Apple Ekran Değişimi

Apple ekran değişimi işlemleri uzman teknik servis ekibimiz tarafından son teknoloji ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilir ve kullanıcı hataları dahil olmamak üzere tarafımızca 365 gün yedek parça ve işçilik garantilidir.

Apple Şarj Soketi Değişimi

Apple şarj soketi değişimi işlemleri uzman teknik servis ekibimiz tarafından son teknoloji ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilir ve kullanıcı hataları dahil olmamak üzere tarafımızca 365 gün yedek parça ve işçilik garantilidir.

Apple Batarya Değişimi

Apple batarya değişimi işlemleri uzman teknik servis ekibimiz tarafından son teknoloji ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilir ve kullanıcı hataları dahil olmamak üzere tarafımızca 365 gün yedek parça ve işçilik garantilidir.

Apple Kasa Değişimi

Apple kasa değişimi işlemleri uzman teknik servis ekibimiz tarafından son teknoloji ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilir ve kullanıcı hataları dahil olmamak üzere tarafımızca 365 gün yedek parça ve işçilik garantilidir.

Apple Sıvı Temas Tamiri

Apple sıvı temas tamiri işlemleri uzman teknik servis ekibimiz tarafından son teknoloji ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilir ve kullanıcı hataları dahil olmamak üzere tarafımızca 365 gün yedek parça ve işçilik garantilidir.

Apple Yazılım Arızası

Apple yazılım arızası işlemleri uzman teknik servis ekibimiz tarafından son teknoloji ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilir ve kullanıcı hataları dahil olmamak üzere tarafımızca 365 gün yedek parça ve işçilik garantilidir.

Önemli Not: Tamir, bakım ve onarım gibi teknik servis işlemlerinin tümünde 365 gün işçilik ve yedek parça garantisi geçerlidir. İşçilik ve yedek parça dışında kalan tüm sebepler “kullanıcı hatası” olarak değerlendirilir ve garanti kapsamında değildir.


iPhone 7 Wifi Anteni Değişimi


iphone 7 plus
180

Apple Teknik Servisi

iPhone 7 wifi anteni değişimi, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 2 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4,5 puan almıştır.

iPhone 7 Plus Wifi Anteni Değişimi


iphone 7 plus
180

Apple Teknik Servisi

iPhone 7 Plus wifi anteni değişimi, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 1 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 5 puan almıştır.

iPhone SE Wifi Anteni Değişimi


iphone se
100

Apple Teknik Servisi

iPhone SE wifi anteni değişimi, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 2 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 5 puan almıştır.

iPhone 6s Wifi Anteni Değişimi


6splus
140

Apple Teknik Servisi

iPhone 6s wifi anteni değişimi, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 29 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4,4 puan almıştır.

iPhone 6 Wifi Anteni Değişimi


6splus
120

Apple Teknik Servisi

iPhone 6 wifi anteni değişimi, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 32 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4,5 puan almıştır.

iPhone 5s Wifi Anteni Değişimi


iphone 5s
80

Apple Teknik Servisi

iPhone 5s wifi anteni değişimi, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 23 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4,5 puan almıştır.

iPhone 5c Wifi Anteni Değişimi


iphone 5c
80

Apple Teknik Servisi

iPhone 5c wifi anteni değişimi, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 2 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4 puan almıştır.

iPhone 5 Wifi Anteni Değişimi


iphone 5
80

Apple Teknik Servisi

iPhone 5 wifi anteni değişimi, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 14 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4,5 puan almıştır.

iPhone 6s Plus Wifi Anteni Değişimi


6splus
140

Apple Teknik Servisi

iPhone 6s Plus wifi anteni değişimi, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 6 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4,4 puan almıştır.

iPhone 6 Plus Wifi Anteni Değişimi


6splus
120

Apple Teknik Servisi

iPhone 6 Plus wifi anteni değişimi, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 3 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4,5 puan almıştır.