CASPER VIA A1 TEKNİK SERVİSİ

Casper Via A1 Teknik Servisi bölümümüzde Casper Via A1 marka cihazların ekran değişimi, dokunmatik değişimi, şarj soketi değişimi, batarya değişimi, kasa değişimi, sıvı temas, yazılım arızası ve anakart arızası gibi tamir fiyatlarına göz atabilirsiniz. Casper Via A1 teknik servisimize Türkiye’nin heryerinden arızalı cihazlarınızı gönderebilir, ücretsiz arıza tespiti yaptırabilir, 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile cep telefonu tamir, bakım ve onarım işlemlerinizi hızlı ve sorunsuzca yaptırabilirsiniz.


Casper Via A1 Dokunmatik Lens Değişimi


casper via a1
1

Casper Via A1 Teknik Servisi

Casper Via A1 dokunmatik lens değişimi, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 5 puan almıştır.

Casper Via A1 Kasa Değişimi


casper via a1
1

Casper Via A1 Teknik Servisi

Casper Via A1 kasa değişimi, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 2 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4 puan almıştır.

Casper Via A1 Yazılım Arızası


casper via a1
50

Casper Via A1 Teknik Servisi

Casper Via A1 yazılım arızası, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 6 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4,5 puan almıştır.

Casper Via A1 Sıvı Temas Tamiri


casper via a1
1

Casper Via A1 Teknik Servisi

Casper Via A1 sıvı temas tamiri, teknik servis ekibimiz tarafından 3 iş günü içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 3 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4 puan almıştır.

Casper Via A1 Batarya Değişimi


casper via a1
80

Casper Via A1 Teknik Servisi

Casper Via A1 batarya değişimi, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 7 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4,5 puan almıştır.

Casper Via A1 Şarj Soketi Değişimi


casper via a1
120

Casper Via A1 Teknik Servisi

Casper Via A1 şarj soketi değişimi, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 8 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 5 puan almıştır.

Casper Via A1 Ekran Değişimi


casper via a1
280

Casper Via A1 Teknik Servisi

Casper Via A1 ekran değişimi, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 6 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 5 puan almıştır.