GENERAL MOBILE GM 4G TEKNİK SERVİSİ

General Mobile GM 4G Teknik Servisi bölümümüzde General Mobile GM 4G marka cihazların ekran değişimi, dokunmatik değişimi, şarj soketi değişimi, batarya değişimi, kasa değişimi, sıvı temas, yazılım arızası ve anakart arızası gibi tamir fiyatlarına göz atabilirsiniz. General Mobile GM 4G teknik servisimize Türkiye’nin heryerinden arızalı cihazlarınızı gönderebilir, ücretsiz arıza tespiti yaptırabilir, 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile cep telefonu tamir, bakım ve onarım işlemlerinizi hızlı ve sorunsuzca yaptırabilirsiniz.


General Mobile GM 4G Dokunmatik Lens Değişimi


general mobile gm 4g
1

GM 4G Teknik Servisi

General Mobile GM 4G dokunmatik lens değişimi, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 4 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4 puan almıştır.

General Mobile GM 4G Kasa Değişimi


general mobile gm 4g
1

GM 4G Teknik Servisi

General Mobile GM 4G kasa değişimi, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 11 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4 puan almıştır.

General Mobile GM 4G Yazılım Arızası


general mobile gm 4g
50

GM 4G Teknik Servisi

General Mobile GM 4G yazılım arızası, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 21 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4 puan almıştır.

General Mobile GM 4G Sıvı Temas Tamiri


general mobile gm 4g
1

GM 4G Teknik Servisi

General Mobile GM 4G sıvı temas tamiri, teknik servis ekibimiz tarafından 3 iş günü içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 12 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4 puan almıştır.

General Mobile GM 4G Batarya Değişimi


general mobile gm 4g
60

GM 4G Teknik Servisi

General Mobile GM 4G batarya değişimi, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 33 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4,5 puan almıştır.

General Mobile GM 4G Ekran Değişimi


general mobile gm 4g
220

GM 4G Teknik Servisi

General Mobile GM 4G ekran değişimi, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 33 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4,4 puan almıştır.