HUAWEİ G7 PLUS TEKNİK SERVİSİ

Huawei G7 Plus Teknik Servisi bölümümüzde Huawei G7 Plus marka cihazların ekran değişimi, dokunmatik değişimi, şarj soketi değişimi, batarya değişimi, kasa değişimi, sıvı temas, yazılım arızası ve anakart arızası gibi tamir fiyatlarına göz atabilirsiniz. Huawei G7 Plus teknik servisimize Türkiye’nin heryerinden arızalı cihazlarınızı gönderebilir, ücretsiz arıza tespiti yaptırabilir, 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile cep telefonu tamir, bakım ve onarım işlemlerinizi hızlı ve sorunsuzca yaptırabilirsiniz.


Huawei G7 Plus Dokunmatik Lens Değişimi


huawei g7 plus
1

Huawei G7 Plus Teknik Servisi

Huawei G7 Plus dokunmatik lens değişimi, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 3 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 5 puan almıştır.

Huawei G7 Plus Kasa Değişimi


huawei g7 plus
1

Huawei G7 Plus Teknik Servisi

Huawei G7 Plus kasa değişimi, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 3 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4 puan almıştır.

Huawei G7 Plus Yazılım Arızası


huawei g7 plus
50

Huawei G7 Plus Teknik Servisi

Huawei G7 Plus yazılım arızası, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 2 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 5 puan almıştır.

Huawei G7 Plus Sıvı Temas Tamiri


huawei g7 plus
1

Huawei G7 Plus Teknik Servisi

Huawei G7 Plus sıvı temas tamiri, teknik servis ekibimiz tarafından 3 iş günü içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 5 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4 puan almıştır.

Huawei G7 Plus Batarya Değişimi


huawei g7 plus
80

Huawei G7 Plus Teknik Servisi

Huawei G7 Plus batarya değişimi, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 11 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4,8 puan almıştır.

Huawei G7 Plus Şarj Soketi Değişimi


huawei g7 plus
100

Huawei G7 Plus Teknik Servisi

Huawei G7 Plus şarj soketi değişimi, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 1 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 5 puan almıştır.

Huawei G7 Plus Ekran Değişimi


huawei g7 plus
1111

Huawei G7 Plus Teknik Servisi

Huawei G7 Plus ekran değişimi, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 1 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4,5 puan almıştır.