HUAWEİ Y6 PRO TEKNİK SERVİSİ

Huawei Y6 Pro Teknik Servisi bölümümüzde Huawei Y6 Pro marka cihazların ekran değişimi, dokunmatik değişimi, şarj soketi değişimi, batarya değişimi, kasa değişimi, sıvı temas, yazılım arızası ve anakart arızası gibi tamir fiyatlarına göz atabilirsiniz. Huawei Y6 Pro teknik servisimize Türkiye’nin heryerinden arızalı cihazlarınızı gönderebilir, ücretsiz arıza tespiti yaptırabilir, 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile cep telefonu tamir, bakım ve onarım işlemlerinizi hızlı ve sorunsuzca yaptırabilirsiniz.


Huawei Y6 Pro Dokunmatik Lens Değişimi


huawei y6 pro
1

Huawei Y6 Pro Teknik Servisi

Huawei Y6 Pro dokunmatik lens değişimi, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 9 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4 puan almıştır.

Huawei Y6 Pro Kasa Değişimi


huawei y6 pro
1

Huawei Y6 Pro Teknik Servisi

Huawei Y6 Pro kasa değişimi, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 3 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4 puan almıştır.

Huawei Y6 Pro Yazılım Arızası


huawei y6 pro
50

Huawei Y6 Pro Teknik Servisi

Huawei Y6 Pro yazılım arızası, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 2 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4 puan almıştır.

Huawei Y6 Pro Sıvı Temas Tamiri


huawei y6 pro
1

Huawei Y6 Pro Teknik Servisi

Huawei Y6 Pro sıvı temas tamiri, teknik servis ekibimiz tarafından 3 iş günü içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 7 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4 puan almıştır.

Huawei Y6 Pro Batarya Değişimi


huawei y6 pro
80

Huawei Y6 Pro Teknik Servisi

Huawei Y6 Pro batarya değişimi, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 6 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4,5 puan almıştır.

Huawei Y6 Pro Şarj Soketi Değişimi


huawei y6 pro
80

Huawei Y6 Pro Teknik Servisi

Huawei Y6 Pro şarj soketi değişimi, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 2 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 5 puan almıştır.

Huawei Y6 Pro Ekran Değişimi


huawei y6 pro
280

Huawei Y6 Pro Teknik Servisi

Huawei Y6 Pro ekran değişimi, teknik servis ekibimiz tarafından 30 dakika içerisinde tamir edilerek 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi ile teslim edilir.


Toplam 34 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4,7 puan almıştır.