Sony Xperia M5 Dokunmatik Lens Değişimi


xperia m5


FİYAT
1 ₺


SÜRE
30 DK


KALİTE
A+


GARANTİ
365

DEĞERLENDİRME

Toplam 1 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 5 puan almıştır.

Sony Xperia M5 dokunmatik lens değişimi alanında uzman teknik servis ekibimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak iş yoğunluğumuza göre aynı gün içerisinde 30 dakika ila 2 saat arasında yapılarak, 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi altında siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Tüm Türkiye‘den bizlere göndereceğiniz arızalı cep telefonlarınız elimize ulaşır ulaşmaz tamir edilerek tarafınıza isteğinize göre havale ile ücretsiz kargo veya kapıda ödeme güvencesi ile gönderilir.

Sony Xperia M5 Dokunmatik Lens Değişimi

Sony Xperia M5 cep telefonunuzun dokunmatiği düşürme veya darbe sonucu çatladı veya kırıldı ise, cihazınızın dokunmatiğinde hassasiyet kayıpları veya kısmi dokunma problemleri varsa teknik servisimizde Sony Xperia M5 dokunmatik lens değişimi yaptırarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Teknik servisimize geldiğinizde öncelikle dokunmatiği çatlak veya kırık olan Sony Xperia M5 cep telefonunuzu ön incelemeye alırız. Ön incelemede cihazınızda düşürme ve darbeden kaynaklanan başka bir arıza varsa tespitini yaparak sizi oluşabilecek diğer masraflar hakkında bilgilendiririz, bu sayede süpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız. Eğer cihazınızda herhangi başka bir arıza yok ise dokunmatiği kırık veya çatlak olan Sony Xperia M5 cep telefonunuzu alıp teknik servis, bakım ve onarım bölümümüzde Sony Xperia M5 dokunmatik lens değişimi tamir işlemlerine başlarız.

Sony Xperia M5 Dokunmatik Lens Değişimi Nasıl Yapılır ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Sony Xperia M5 dokunmatik lens değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ila 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm dokunmatik lens değişimi işlemleri 365 gün yedek parça ve işçilik garantilidir.

Sony Xperia M5 dokunmatik lens değişimi işleminde, cihazınızın iç ekranı fabrika orijinali olarak bırakılır, sadece Touch Screen yani dokunmatik lens kısmı değiştirilir. Bu işlem oldukça uzun süren zor bir işlemdir. Panelli ekran değişimine göre başarı şansı az olsa da kullandığımız ekran ayırma makinaları sayesinde dokunmatik lens ve lcd ekranınız birbirinden kusursuz bir şekilde ayrılmakta ve iç ekran üzerine yeni lens uygulanmaktadır. Bu sayede cep telefonunuzun dokunmatiği yeniden işlevsel hale gelmektedir. Her ne kadar panelli ekran değişimini önermekte olsak da bazı durumlarda lens değişimi iç ekran parlaklığı ve kalitesi bakımından daha iyi sonuçlar verdiği için dokunmatik lens değişimi de yapmaktayız.

Dokunmatik lens değişimlerinde kullandığımız tüm yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören A+ kalite lenslerden oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. A+ kalite yedek parça ürünler piyasada kullanıcılara orijinal adı altında satılan ürünlerdir. Eşdeğer veya yakın fiyatlarda size %100 orijinal veya seri numaralı diye lanse edilen ürünlerin varlığına itibar etmeyiniz.

Sony Xperia M5 dokunmatik lens değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran, dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Sony Xperia M5 ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim eder.

Tümünü Gör

Sony Xperia M5 Dokunmatik Lens Değişimi Fiyatı

Firmamızda yapılan tamir işlemlerinin tümünde %18 KDV dahil fiyat üzerinden hesaplama yapılır. Tamir, bakım ve onarım yapılan cihazlar tarafınıza gönderilirken ad, soyad, ve T.C. kimlik numaranızın yer aldığı irsaliyeli fatura düzenlenir. Yaptığımız tüm ekran değişimi işlemlerinde ekran koruyucu kırılmaz cam firmamızın hediyesidir.

Sony Xperia M5 Dokunmatik Lens Değişiminde Bilgilerim Silinir Mi ?

Sony Xperia M5 dokunmatik lens değişimi işlemlerinde hiçbir şekilde kişisel bilgileriniz zarar görmez veya silinmez. Rehber, kişiler, mesajlar, notlar, galeri veya diğer uygulamalarınızda bulunan kişisel bilgileriniz dokunmatik lens değişimi sırasında tamamen güvendedir, yapılan işlemlerde herhangi bir veri kaybı söz konusu değildir, merak etmeyin, bilgilerinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

Sony Xperia M5 Teknik Servisi

Sony Xperia M5 teknik servisi, tamir, bakım ve onarım hizmetimizden Türkiye’nin her yerinden en hızlı ve en güvenilir şekilde, konusunda uzman teknik kadromuzun tecrübesi ve farkıyla faydalanmak için bizlere arızalı cihazlarınızı gönderebilir, aynı gün içerisinde geri alabilirsiniz. Arızalı cihazınız teknik servisimize ulaşır ulaşmaz Sony Xperia M5 dokunmatik lens değişimi işlemi gerçekleştirilerek ister havale ile ücretsiz kargo ister kapıda ödeme olarak tarafınıza geri gönderilir, böylece hem sizin için değerli olan zamanınız hem de uygun fiyatlarımız sayesinde paranız cebinizde kalır.

Sony Xperia M5 Dokunmatiğim Çatladı, Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Genel olarak eğer bir kasko sözleşmesi yapmadıysanız, dokunmatik çatlaması, dokunmatik kırılması, ekran kırılması gibi darbe ve düşürmelerden kaynaklanan arıza sebepleri üretici firmaların garanti kapsamına girmemektedir.

Sony Xperia M5 Ücretsiz Dokunmatik Lens Değişimi

Akıllı telefonunuzu satın alırken ek ücretler ödeyerek herhangi bir kasko sözleşmesi imzaladıysanız, yasal hakkınız olan ücretsiz dokunmatik değişiminden faydalanabilirsiniz. Kasko sözleşmesi hazırlayan firmanın sözleşmesinde yer alan maddeleri inceleyerek veya kasko firmanızı arayarak kasko geçerlilik durumlarını öğrenebilirsiniz. Birçok cep telefonu kasko firması çarpma, düşürme, kırılma, hırsızlık, gasp ve doğal afetler gibi üreticilerin kullanıcı hatası olarak değerlendirdiği durumlarda ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Eğer cep telefonu kaskosu yaptırmadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Önemli Not: Tamir, bakım ve onarım gibi teknik servis işlemlerinin tümünde 365 gün işçilik ve yedek parça garantisi geçerlidir. İşçilik ve yedek parça dışında kalan tüm sebepler “kullanıcı hatası” olarak değerlendirilir ve garanti kapsamında değildir.

Mobile Shop

Kocasinan Mah, Çakmak Sokak, No:1/A , 39750

Lüleburgaz/Kırklareli