Sony Xperia M5 On / Off Power Tuşu Değişimi


xperia m5


FİYAT
1 ₺


SÜRE
30 DK


KALİTE
A+


GARANTİ
365

DEĞERLENDİRME

Toplam 3 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4 puan almıştır.

Sony Xperia M5 on / off power tuşu değişimi alanında uzman teknik servis ekibimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak iş yoğunluğumuza göre aynı gün içerisinde 30 dakika ila 2 saat arasında yapılarak, 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi altında siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Tüm Türkiye‘den bizlere göndereceğiniz arızalı cep telefonlarınız elimize ulaşır ulaşmaz tamir edilerek tarafınıza isteğinize göre havale ile ücretsiz kargo veya kapıda ödeme güvencesi ile gönderilir.

Sony Xperia M5 On / Off Power Tuşu Değişimi

Sony Xperia M5 cep telefonunuzun açma kapatma tuşu basmıyor, zor basıyor veya cihazınızın güç tuşu işlevini tamamen yitirmiş durumda ise telefonunuzun on / off power tuşu yani güç düğmesi arızalı demektir. Teknik servisimize Sony Xperia M5 on / off power tuşu değişimi yaptırarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

  • Sony Xperia M5 cep telefonunuzun güç düğmesinin darbe ve düşürme sonucu bağlantısının çıkmadığından emin olun.
  • Sony Xperia M5 on / off power tuşunu mümkün olduğu kadar temizleyin.
  • Sony Xperia M5 cihazınızda en güncel Android sürümü kullandığınıza emin olun.

Tüm bunları denedikten sonra sonuç alamazsanız, teknik servisimize geldiğinizde öncelikle on / off power tuşu bozuk Sony Xperia M5 cep telefonunuzu ön incelemeye alırız. Ön incelemede cihazınızda açma kapatma tuşu arızasından kaynaklanan başka bir arıza varsa tespitini yaparak sizi oluşabilecek diğer masraflar hakkında bilgilendiririz, bu sayede süpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız. Eğer cihazınızda başka bir arıza yok ise güç düğmesi arızalı veya bozuk olan Sony Xperia M5 cep telefonunuzu alıp teknik servis, bakım ve onarım bölümümüzde Sony Xperia M5 güç düğmesi değişimi tamir işlemlerine başlarız.

Sony Xperia M5 On / Off Tuşu Değişimi Nasıl Yapılır ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Sony Xperia M5 power tuşu değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ila 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm on / off tuşu değişimi işlemleri 365 gün yedek parça ve işçilik garantilidir.

Sony Xperia M5 güç düğmesi değişimi, işçiliği en zor olan parça değişimlerinden biri olmakla birlikte, anakartı tamamen yerinden sökmeden değiştirilmesi mümkün değildir. Genellikle darbe, düşürme ve sıvı teması sonucunda meydana gelse de cihaz üzerinde en çok kullanılan ve aşınma olasılığı en yüksek olan parçadır.

Sony Xperia M5 on / off power tuşu değişimlerinde kullandığımız tüm yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören A+ kalite ürünlerden oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. A+ kalite yedek parça ürünler piyasada kullanıcılara orijinal adı altında satılan ürünlerdir. Eşdeğer veya yakın fiyatlarda size %100 orijinal veya seri numaralı diye lanse edilen ürünlerin varlığına itibar etmeyiniz.

Sony Xperia M5 on / off power tuşu değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun güç düğmesi testlerini tamamlayıp cihazınızı size teslim eder.

Tümünü Gör

Sony Xperia M5 On / Off Power Tuşu Değişimi Fiyatı

Firmamızda yapılan tamir işlemlerinin tümünde %18 KDV dahil fiyat üzerinden hesaplama yapılır. Tamir, bakım ve onarım yapılan cihazlar tarafınıza gönderilirken ad, soyad, ve T.C. kimlik numaranızın yer aldığı irsaliyeli fatura düzenlenir.

Sony Xperia M5 On / Off Power Tuşu Değişiminde Bilgilerim Silinir Mi ?

Sony Xperia M5 güç tuşu değişimi işlemlerinde hiçbir şekilde kişisel bilgileriniz zarar görmez veya silinmez. Rehber, kişiler, mesajlar, notlar, galeri veya diğer uygulamalarınızda bulunan kişisel bilgileriniz on / off power tuşu değişimi sırasında tamamen güvendedir, yapılan işlemlerde herhangi bir veri kaybı söz konusu değildir, merak etmeyin, bilgilerinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

Sony Xperia M5 Teknik Servisi

Sony Xperia M5 teknik servisi, tamir, bakım ve onarım hizmetimizden Türkiye’nin her yerinden en hızlı ve en güvenilir şekilde, konusunda uzman teknik kadromuzun tecrübesi ve farkıyla faydalanmak için bizlere arızalı cihazlarınızı gönderebilir, aynı gün içerisinde geri alabilirsiniz. Arızalı cihazınız teknik servisimize ulaşır ulaşmaz Sony Xperia M5 on / off tuşu değişimi işlemi gerçekleştirilerek ister havale ile ücretsiz kargo ister kapıda ödeme olarak tarafınıza geri gönderilir, böylece hem sizin için değerli olan zamanınız hem de uygun fiyatlarımız sayesinde paranız cebinizde kalır.

Sony Xperia M5 On / Off Power Tuşu Bozuldu, Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Genel olarak eğer bir kasko sözleşmesi yapmadıysanız açma kapatma tuşu, darbe ve düşürmelerden kaynaklanan arıza sebepleri üretici firmaların garanti kapsamına girmemektedir.

Sony Xperia M5 Ücretsiz On / Off Power Tuşu Değişimi

Akıllı telefonunuzu satın alırken ek ücretler ödeyerek herhangi bir kasko sözleşmesi imzaladıysanız, yasal hakkınız olan ücretsiz Sony Xperia M5 on / off power tuşu değişiminden faydalanabilirsiniz. Kasko sözleşmesi hazırlayan firmanın sözleşmesinde yer alan maddeleri inceleyerek veya kasko firmanızı arayarak kasko geçerlilik durumlarını öğrenebilirsiniz. Birçok cep telefonu kasko firması çarpma, düşürme, kırılma, hırsızlık, gasp ve doğal afetler gibi üreticilerin kullanıcı hatası olarak değerlendirdiği durumlarda ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Eğer cep telefonu kaskosu yaptırmadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Önemli Not: Tamir, bakım ve onarım gibi teknik servis işlemlerinin tümünde 365 gün işçilik ve yedek parça garantisi geçerlidir. İşçilik ve yedek parça dışında kalan tüm sebepler “kullanıcı hatası” olarak değerlendirilir ve garanti kapsamında değildir.

Mobile Shop

Kocasinan Mah, Çakmak Sokak, No:1/A , 39750

Lüleburgaz/Kırklareli