Sony Xperia X Performance Şebeke Anteni Değişimi


sony xperia x performance


FİYAT
1 ₺


SÜRE
30 DK


KALİTE
A+


GARANTİ
365

DEĞERLENDİRME

Toplam 5 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4 puan almıştır.

Sony Xperia X Performance şebeke anteni değişimi alanında uzman teknik servis ekibimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak iş yoğunluğumuza göre aynı gün içerisinde 30 dakika ila 2 saat arasında yapılarak, 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi altında siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Tüm Türkiye‘den bizlere göndereceğiniz arızalı cep telefonlarınız elimize ulaşır ulaşmaz tamir edilerek tarafınıza isteğinize göre havale ile ücretsiz kargo veya kapıda ödeme güvencesi ile gönderilir.

Sony Xperia X Performance Şebeke Anteni Değişimi

Sony Xperia X Performance cep telefonunuzun çekim gücü az veya hiç çekim yok ise, karşı taraf ile görüşme yaparken bir anda arama düşüyor veya kapanıyor ise, 3G veya 4.5G internet çekim gücü az veya hiç yok ise, cihaz hiçbir şekilde operatör bulup bağlanmıyor ise telefonunuzun şebeke anteni arızalı veya sorunlu demektir. Teknik servisimize Sony Xperia X Performance şebeke anteni değişimi yaptırarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

  • Sony Xperia X Performance cep telefonunuzda kullandığınız hattınızın faturasını ödediğinizden emin olun.
  • Sony Xperia X Performance cep telefonunuzun imei numarasının kaydını sorgulayarak kayıt durumunu kontrol edin. Bazı yurtdışı modellerde bant sürümü farklı olduğu için cihazınız ülkemizdeki GSM operatörlerini algılamakta sorun yaşayabilir.
  • Sony Xperia X Performance cihazınızda en güncel Android sürümü kullandığınıza emin olun.

Tüm bunları denedikten sonra sonuç alamazsanız, teknik servisimize geldiğinizde öncelikle şebeke anteni arızalı Sony Xperia X Performance cep telefonunuzu ön incelemeye alırız. Ön incelemede cihazınızda şebeke anteni arızasından kaynaklanan başka bir arıza varsa tespitini yaparak sizi oluşabilecek diğer masraflar hakkında bilgilendiririz, bu sayede süpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız. Eğer cihazınızda başka bir arıza yok ise şebeke anteni arızalı veya bozuk olan Sony Xperia X Performance cep telefonunuzu alıp teknik servis, bakım ve onarım bölümümüzde Sony Xperia X Performance şebeke anteni değişimi tamir işlemlerine başlarız.

Sony Xperia X Performance Şebeke Anteni Değişimi Nasıl Yapılır ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Sony Xperia X Performance şebeke anteni değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ila 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm şebeke anteni değişimi işlemleri 365 gün yedek parça ve işçilik garantilidir.

Sony Xperia X Performance şebeke anteni değişiminde kullandığımız parça set halinde olup üzerinde şebeke anteni, şarj soketi, mikrofon ve kulaklık girişi de yer almaktadır. Bu sayede şebeke anteni değişiminin yanında şarj soketi, mikrofon ve kulaklık değişimi de yapılmakta olup, beraberinde bu aksamlarda meydana gelen sorunlar da çözülmektedir. Örneğin cep telefonunuzun çekim gücünün yanı sıra şarj girişindeki sorunlar ve karşı tarafa giden sesinizle alakalı sorunlar da çözülmüş olur. Şebeke anteni değişiminden sonra bu problemler de ortadan kalkmış olur.

Sony Xperia X Performance şebeke anteni değişimlerinde kullandığımız tüm yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören A+ kalite ürünlerden oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. A+ kalite yedek parça ürünler piyasada kullanıcılara orijinal adı altında satılan ürünlerdir. Eşdeğer veya yakın fiyatlarda size %100 orijinal veya seri numaralı diye lanse edilen ürünlerin varlığına itibar etmeyiniz.

Sony Xperia X Performance şebeke anteni değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun şebeke, mikrofon, şarj soketi ve kulaklık testlerini tamamlayıp cihazınızı size teslim eder.

Tümünü Gör

Sony Xperia X Performance Şebeke Anteni Değişimi Fiyatı

Firmamızda yapılan tamir işlemlerinin tümünde %18 KDV dahil fiyat üzerinden hesaplama yapılır. Tamir, bakım ve onarım yapılan cihazlar tarafınıza gönderilirken ad, soyad, ve T.C. kimlik numaranızın yer aldığı irsaliyeli fatura düzenlenir.

Sony Xperia X Performance Şebeke Anteni Değişiminde Bilgilerim Silinir Mi ?

Sony Xperia X Performance şebeke değişimi işlemlerinde hiçbir şekilde kişisel bilgileriniz zarar görmez veya silinmez. Rehber, kişiler, mesajlar, notlar, galeri veya diğer uygulamalarınızda bulunan kişisel bilgileriniz şebeke anteni değişimi sırasında tamamen güvendedir, yapılan işlemlerde herhangi bir veri kaybı söz konusu değildir, merak etmeyin, bilgilerinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

Sony Xperia X Performance Teknik Servisi

Sony Xperia X Performance teknik servisi, tamir, bakım ve onarım hizmetimizden Türkiye’nin her yerinden en hızlı ve en güvenilir şekilde, konusunda uzman teknik kadromuzun tecrübesi ve farkıyla faydalanmak için bizlere arızalı cihazlarınızı gönderebilir, aynı gün içerisinde geri alabilirsiniz. Arızalı cihazınız teknik servisimize ulaşır ulaşmaz Sony Xperia X Performance şebeke anteni değişimi işlemi gerçekleştirilerek ister havale ile ücretsiz kargo ister kapıda ödeme olarak tarafınıza geri gönderilir, böylece hem sizin için değerli olan zamanınız hem de uygun fiyatlarımız sayesinde paranız cebinizde kalır.

Sony Xperia X Performance Şebeke Anteni Bozuldu, Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Genel olarak eğer bir kasko sözleşmesi yapmadıysanız şebeke sorunları, şarj girişi sorunları, mikrofon sorunları, darbe ve düşürmelerden kaynaklanan arıza sebepleri üretici firmaların garanti kapsamına girmemektedir.

Sony Xperia X Performance Ücretsiz Şebeke Anteni Değişimi

Akıllı telefonunuzu satın alırken ek ücretler ödeyerek herhangi bir kasko sözleşmesi imzaladıysanız, yasal hakkınız olan ücretsiz Sony Xperia X Performance şebeke anteni değişiminden faydalanabilirsiniz. Kasko sözleşmesi hazırlayan firmanın sözleşmesinde yer alan maddeleri inceleyerek veya kasko firmanızı arayarak kasko geçerlilik durumlarını öğrenebilirsiniz. Birçok cep telefonu kasko firması çarpma, düşürme, kırılma, hırsızlık, gasp ve doğal afetler gibi üreticilerin kullanıcı hatası olarak değerlendirdiği durumlarda ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Eğer cep telefonu kaskosu yaptırmadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Önemli Not: Tamir, bakım ve onarım gibi teknik servis işlemlerinin tümünde 365 gün işçilik ve yedek parça garantisi geçerlidir. İşçilik ve yedek parça dışında kalan tüm sebepler “kullanıcı hatası” olarak değerlendirilir ve garanti kapsamında değildir.

Mobile Shop

Kocasinan Mah, Çakmak Sokak, No:1/A , 39750

Lüleburgaz/Kırklareli