Sony Xperia XZ1 Arka Kapak Değişimi


sony xperia xz1


FİYAT
1 ₺


SÜRE
30 DK


KALİTE
A+


GARANTİ
365

DEĞERLENDİRME

Toplam 1 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 5 puan almıştır.

Sony Xperia XZ1 arka kapak değişimi alanında uzman teknik servis ekibimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak iş yoğunluğumuza göre aynı gün içerisinde 30 dakika ila 2 saat arasında yapılarak, 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi altında siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Tüm Türkiye‘den bizlere göndereceğiniz arızalı cep telefonlarınız elimize ulaşır ulaşmaz tamir edilerek tarafınıza isteğinize göre havale ile ücretsiz kargo veya kapıda ödeme güvencesi ile gönderilir.

Sony Xperia XZ1 Arka Kapak Değişimi

Sony Xperia XZ1 cep telefonunuzun arka kapağı çeşitli darbe ve düşürmeler sonucunda zarar gördüyse, cep telefonuzun arka kapağı çatladı, kırıldı veya ezildiyse, telefonunuzun arka kapağı kozmetik açıdan rahatsız edici bir duruma geldiyse teknik servisimizde Sony Xperia XZ1 arka kapak değişimi yaptırarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Teknik servisimize geldiğinizde öncelikle arka kapağı çatlak veya kırık olan Sony Xperia XZ1 cep telefonunuzu ön incelemeye alırız. Ön incelemede cihazınızda arka kapağın kırılmasından kaynaklanan başka bir arıza varsa tespitini yaparak sizi oluşabilecek diğer masraflar hakkında bilgilendiririz, bu sayede süpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız. Eğer cihazınızda başka bir arıza yok ise arka kapağı kırık veya çatlak olan Sony Xperia XZ1 cep telefonunuzu alıp teknik servis, bakım ve onarım bölümümüzde Sony Xperia XZ1 arka kapak değişimi tamir işlemlerine başlarız.

Sony Xperia XZ1 Arka Kapak Değişimi Nasıl Yapılır ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Sony Xperia XZ1 arka kapak değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ila 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm arka kapak değişimi işlemleri 365 gün yedek parça ve işçilik garantilidir.

Arka kapak değişimlerinde kullandığımız pil kapak yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören A+ kalite ürünlerden oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. A+ kalite yedek parça ürünler piyasada kullanıcılara orijinal adı altında satılan ürünlerdir. Eşdeğer veya yakın fiyatlarda size %100 orijinal veya seri numaralı diye lanse edilen ürünlerin varlığına itibar etmeyiniz.

Sony Xperia XZ1 arka kapak değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun testlerini tamamlayıp cihazınızı size teslim eder.

Tümünü Gör

Sony Xperia XZ1 Arka Kapak Değişimi Fiyatı

Firmamızda yapılan tamir işlemlerinin tümünde %18 KDV dahil fiyat üzerinden hesaplama yapılır. Tamir, bakım ve onarım yapılan cihazlar tarafınıza gönderilirken ad, soyad, ve T.C. kimlik numaranızın yer aldığı irsaliyeli fatura düzenlenir.

Sony Xperia XZ1 Arka Kapak Değişiminde Bilgilerim Silinir Mi ?

Sony Xperia XZ1 arka kapak değişimi işlemlerinde hiçbir şekilde kişisel bilgileriniz zarar görmez veya silinmez. Rehber, kişiler, mesajlar, notlar, galeri veya diğer uygulamalarınızda bulunan kişisel bilgileriniz arka kapak değişimi sırasında tamamen güvendedir, yapılan işlemlerde herhangi bir veri kaybı söz konusu değildir, merak etmeyin, bilgilerinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

Sony Xperia XZ1 Teknik Servisi

Sony Xperia XZ1 teknik servisi, tamir, bakım ve onarım hizmetimizden Türkiye’nin her yerinden en hızlı ve en güvenilir şekilde, konusunda uzman teknik kadromuzun tecrübesi ve farkıyla faydalanmak için bizlere arızalı cihazlarınızı gönderebilir, aynı gün içerisinde geri alabilirsiniz. Arızalı cihazınız teknik servisimize ulaşır ulaşmaz Sony Xperia XZ1 arka kapak değişimi işlemi gerçekleştirilerek ister havale ile ücretsiz kargo ister kapıda ödeme olarak tarafınıza geri gönderilir, böylece hem sizin için değerli olan zamanınız hem de uygun fiyatlarımız sayesinde paranız cebinizde kalır.

Sony Xperia XZ1 Arka Kapak Kırıldı, Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Genel olarak eğer bir kasko sözleşmesi yapmadıysanız, kapağın ezilmesi, çatlaması veya kırılması gibi darbe ve düşürmelerden kaynaklanan arıza sebepleri üretici firmaların garanti kapsamına girmemektedir.

Sony Xperia XZ1 Ücretsiz Arka Kapak Değişimi

Akıllı telefonunuzu satın alırken ek ücretler ödeyerek herhangi bir kasko sözleşmesi imzaladıysanız, yasal hakkınız olan ücretsiz Sony Xperia XZ1 arka kapak değişiminden faydalanabilirsiniz. Kasko sözleşmesi hazırlayan firmanın sözleşmesinde yer alan maddeleri inceleyerek veya kasko firmanızı arayarak kasko geçerlilik durumlarını öğrenebilirsiniz. Birçok cep telefonu kasko firması çarpma, düşürme, kırılma, hırsızlık, gasp ve doğal afetler gibi üreticilerin kullanıcı hatası olarak değerlendirdiği durumlarda ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Eğer cep telefonu kaskosu yaptırmadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Önemli Not: Tamir, bakım ve onarım gibi teknik servis işlemlerinin tümünde 365 gün işçilik ve yedek parça garantisi geçerlidir. İşçilik ve yedek parça dışında kalan tüm sebepler “kullanıcı hatası” olarak değerlendirilir ve garanti kapsamında değildir.

Mobile Shop

Kocasinan Mah, Çakmak Sokak, No:1/A , 39750

Lüleburgaz/Kırklareli