Sony Xperia Z5 Premium Arka Kamera Değişimi


z5 premium


FİYAT
1 ₺


SÜRE
30 DK


KALİTE
A+


GARANTİ
365

DEĞERLENDİRME

Toplam 3 değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden 4 puan almıştır.

Sony Xperia Z5 Premium arka kamera değişimi alanında uzman teknik servis ekibimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak iş yoğunluğumuza göre aynı gün içerisinde 30 dakika ila 2 saat arasında yapılarak, 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi altında siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Tüm Türkiye‘den bizlere göndereceğiniz arızalı cep telefonlarınız elimize ulaşır ulaşmaz tamir edilerek tarafınıza isteğinize göre havale ile ücretsiz kargo veya kapıda ödeme güvencesi ile gönderilir.

Sony Xperia Z5 Premium Arka Kamera Değişimi

Sony Xperia Z5 Premium cep telefonunuzun arka kamerası açılmıyor, bozuk görüntü veriyor veya odaklama sorunu varsa telefonunuzun arka kamerası arızalı veya sorunlu demektir. Teknik servisimizde Sony Xperia Z5 Premium arka kamera değişimi yaptırarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

  • Sony Xperia Z5 Premium cep telefonunuzun arka kamerasının darbe ve düşürme sonucu bağlantısının çıkmadığından emin olun.
  • Sony Xperia Z5 Premium arka kamerasını mümkün olduğu kadar temizleyin.
  • Sony Xperia Z5 Premium cihazınızda en güncel Android sürümü kullandığınıza emin olun.

Tüm bunları denedikten sonra sonuç alamazsanız, teknik servisimize geldiğinizde öncelikle arka kamerası bozuk Sony Xperia Z5 Premium cep telefonunuzu ön incelemeye alırız. Ön incelemede cihazınızda arka kamera arızasından kaynaklanan başka bir arıza varsa tespitini yaparak sizi oluşabilecek diğer masraflar hakkında bilgilendiririz, bu sayede süpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız. Eğer cihazınızda başka bir arıza yok ise arka kamerası arızalı veya bozuk olan Sony Xperia Z5 Premium cep telefonunuzu alıp teknik servis, bakım ve onarım bölümümüzde Sony Xperia Z5 Premium arka kamera değişimi tamir işlemlerine başlarız.

Sony Xperia Z5 Premium Arka Kamera Değişimi Nasıl Yapılır ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Sony Xperia Z5 Premium arka kamera değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ila 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm arka kamera değişimi işlemleri 365 gün yedek parça ve işçilik garantilidir.

Sony Xperia Z5 Premium arka kamera değişimlerinde kullandığımız tüm yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören A+ kalite ürünlerden oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. A+ kalite yedek parça ürünler piyasada kullanıcılara orijinal adı altında satılan ürünlerdir. Eşdeğer veya yakın fiyatlarda size %100 orijinal veya seri numaralı diye lanse edilen ürünlerin varlığına itibar etmeyiniz.

Sony Xperia Z5 Premium arka kamera değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun arka kamera testlerini tamamlayıp cihazınızı size teslim eder.

Tümünü Gör

Sony Xperia Z5 Premium Arka Kamera Değişimi Fiyatı

Firmamızda yapılan tamir işlemlerinin tümünde %18 KDV dahil fiyat üzerinden hesaplama yapılır. Tamir, bakım ve onarım yapılan cihazlar tarafınıza gönderilirken ad, soyad, ve T.C. kimlik numaranızın yer aldığı irsaliyeli fatura düzenlenir.

Sony Xperia Z5 Premium Arka Kamera Değişiminde Bilgilerim Silinir Mi ?

Sony Xperia Z5 Premium arka kamera değişimi işlemlerinde hiçbir şekilde kişisel bilgileriniz zarar görmez veya silinmez. Rehber, kişiler, mesajlar, notlar, galeri veya diğer uygulamalarınızda bulunan kişisel bilgileriniz arka kamera değişimi sırasında tamamen güvendedir, yapılan işlemlerde herhangi bir veri kaybı söz konusu değildir, merak etmeyin, bilgilerinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

Sony Xperia Z5 Premium Teknik Servisi

Sony Xperia Z5 Premium teknik servisi, tamir, bakım ve onarım hizmetimizden Türkiye’nin her yerinden en hızlı ve en güvenilir şekilde, konusunda uzman teknik kadromuzun tecrübesi ve farkıyla faydalanmak için bizlere arızalı cihazlarınızı gönderebilir, aynı gün içerisinde geri alabilirsiniz. Arızalı cihazınız teknik servisimize ulaşır ulaşmaz Sony Xperia Z5 Premium arka kamera değişimi işlemi gerçekleştirilerek ister havale ile ücretsiz kargo ister kapıda ödeme olarak tarafınıza geri gönderilir, böylece hem sizin için değerli olan zamanınız hem de uygun fiyatlarımız sayesinde paranız cebinizde kalır.

Sony Xperia Z5 Premium Arka Kamera Bozuldu, Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Genel olarak eğer bir kasko sözleşmesi yapmadıysanız, arka kamera, darbe ve düşürmelerden kaynaklanan arıza sebepleri üretici firmaların garanti kapsamına girmemektedir.

Sony Xperia Z5 Premium Ücretsiz Arka Kamera Değişimi

Akıllı telefonunuzu satın alırken ek ücretler ödeyerek herhangi bir kasko sözleşmesi imzaladıysanız, yasal hakkınız olan ücretsiz Sony Xperia Z5 Premium arka kamera değişiminden faydalanabilirsiniz. Kasko sözleşmesi hazırlayan firmanın sözleşmesinde yer alan maddeleri inceleyerek veya kasko firmanızı arayarak kasko geçerlilik durumlarını öğrenebilirsiniz. Birçok cep telefonu kasko firması çarpma, düşürme, kırılma, hırsızlık, gasp ve doğal afetler gibi üreticilerin kullanıcı hatası olarak değerlendirdiği durumlarda ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Eğer cep telefonu kaskosu yaptırmadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Önemli Not: Tamir, bakım ve onarım gibi teknik servis işlemlerinin tümünde 365 gün işçilik ve yedek parça garantisi geçerlidir. İşçilik ve yedek parça dışında kalan tüm sebepler “kullanıcı hatası” olarak değerlendirilir ve garanti kapsamında değildir.

Mobile Shop

Kocasinan Mah, Çakmak Sokak, No:1/A , 39750

Lüleburgaz/Kırklareli